Extreme Road Rage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe asta l-ati vazut?
    P.S Puneti patrutuning in link.
    MY CLA

    Comment


    • nu am inteles. pana la urma, aia au coborat din masina sau asteptau acolo? vad ca masina dispare dar totusi raman doi pe jos. o fi aplicat schema cu dat telefon si "ne intalnim in boschetii aia acolo ca e unu care se tine dupa mine sa faca scandal"?
      oricum omul la fel ca ala de dinainte, smardoi se da (fara sa fie) smardoi si-o ia

      Comment


      • Женщина на китайском седане стала поворачивать налево, не уступив дорогу ТС, движущимся навстречу, и чуть не устроила ДТП. Водитель фольксвагена оказался шиб...


        l-a rezolvat cu vorbitul la telefon aiurea
        internal combustionizer

        Comment


        • Bunul samaritean !

          sigpic

          Comment




          • stirea completa:
            Alexian Lien was surrounded by motorbikes in New York City so he drove into them fearing for the safety of his wife and young child in the car. He was followed and surrounded and again sped off knocking down another biker. When they eventually caught up with him stuck in traffic two men attacked the vehicle - at which point the footage suddenly ends.
            internal combustionizer

            Comment


            • nu stiu de ce dar am impresia ca omul a fost agresat anterior. oricum a gresit. unde crezi ca poti sa fugi cu magaoaia cand sunt 20-50-100 pe motoare? trebuia sa le faca un splash damage la toti
              prea se bagau peste el la inceput ca sa nu fi fost nimic inainte.
              o haita de hiene idioate cu doi neuroni si doua roti.
              o lasam usor...20-30 la ora, stateam pe drumul asta cu parapeti sa nu aiba unde sa fuga si sunam la nypd.

              Comment


              • = http://www.yamahaclub.com.br =Por se tratar de um vídeo de assalto, optamos por não informar o perfil da vitima*.VÍDEO EXCLUSIVO PARA DIVULGAÇÃO DO ASSALTA...
                internal combustionizer

                Comment


                • Unde e asta, in Somalia?

                  P.S. Am vazut ca e vb. de Brasil

                  Comment


                  • Originally posted by skd_ozenel View Post
                    nu stiu de ce dar am impresia ca omul a fost agresat anterior. oricum a gresit. unde crezi ca poti sa fugi cu magaoaia cand sunt 20-50-100 pe motoare? trebuia sa le faca un splash damage la toti
                    prea se bagau peste el la inceput ca sa nu fi fost nimic inainte.
                    o haita de hiene idioate cu doi neuroni si doua roti.
                    o lasam usor...20-30 la ora, stateam pe drumul asta cu parapeti sa nu aiba unde sa fuga si sunam la nypd.
                    Probabil a gresit, e usor sa gresesti si la doi bikeri care merg cu 200/h si le tai calea pt ca tu mergi cu 120, dar mai la o turma care te ia prin invaluire.

                    Nici eu nu as fii oprit in locul lui cand stiu ca sunt urmat de o gloata de justitiari.
                    Stiu pe propria piele ce inseamna efectu de turma (de la un miting).

                    Cu masina concret am fost urmarit de un justitiar (tot cu masina) , nu am coborat la el cum vezi pe la rusi (nici nu ma avantajeaza fizicul) dar am folosit masina pe post de arma, am avut loc de manevra si l-am luat pe capota in forta, s-a tras pe lateral in ultimul moment, nu aveam de gand sa franez, vroaim sa-l calc.
                    Bine ca s-a terminat fara nici un fel de urmari.

                    Comment


                    • Mother Russia loveste din nou...

                      Comment


                      • Hai cuca lu'!

                        Comment


                        • Ziceam de rusi ?!
                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • .................
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • "Bataie" intre doi cioroi.

                              Comment


                              • Muream cu el de gat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google