Politist "Tras" Pe Dreapta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Politist "Tras" Pe Dreapta

    Un cetatean oarecare vrea sa traga pe dreapta un politist.Am ras cu lacrimi.

  • #2
    a avut noroc ca nu si a luat una in gura

    Comment


    • #3
      ahaha ce tare ! fel si fel de oameni )
      sigpic

      Comment


      • #4
        cea mai tare faza.nu'i venea sa creada ce aude.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • #5
          eu zic ca a avut noroc ca nu a fost impuscat...pe acolo e la moda

          Comment


          • #6
            hahaahahahah eu cred ca e fake ca politisti americani nu stau la discutie trec la treaba imediat
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #7
              Eu cred ca politaiul era in dubiu.Nu stia ce sa creada.Ori era vreunul de la Internal Affairs (cei care ii controleaza pe politaii americani) ori vreunul care isi bate joc de el.De aici si lipsa luarii vreunei decizii bataioase.
              Last edited by karlos12; 23 October 2012, 11:35.

              Comment


              • #8
                pai daca era de la internal isi scotea legitimatia de se caca ala pe el instant ;)
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • #9
                  Politistii americani dau si ei niste teste psihologice inainte de toate, astfel incat pot face diferenta dintre unul care prezinta pericol si unul care tipa la el sa-si puna centura si sa traga pe dreapta.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    De-aia romania/USA ...

                    "cetatean oarecare" ???
                    Pai Cetatean e cu C mare prin tarile mai civilizate (nu e cazul la noi).
                    Iar politistul e IN SLUJBA cetateanului...in nici un caz invers (ca la noi)!
                    Cat timp vom rade de acel cetatean care ii cerea unui reprezentant al Legii sa RESPECTE LEGEA....vom ramane niste presuri la picioarele oricarui maimutoi.
                    Tot la noi se poarta ploconeala aceea umilitoare la orice ghiseu de pe la institutiile publice, fisc, primarie...etc. Ne aplecam umil sa cerem o stampila, o hartie, o adeverinta, orice rahat de la orice functionaras cu ifose, angajat pe pile...intr-un post caldut unde plimba 2 hartii de colo-colo.
                    Care e stilul in care luati ceva de pe la autoritati?
                    Incepe cu o "cerere"? "Domnule Director...va rog a binevoi sa....bla-bla"
                    Eu le sciu un pic altfel: Subsemnatul...prin prezenta, va SOLICIT....
                    Stramba din nas dar nimeni nu mi-a refuzat acest tip de solicitare.
                    Daca au formular tip...norocul lor.

                    Comment


                    • #11
                      Cam dinainte de perioada interbelica, se practica punerea blazonului inainte persoanei caruia i te adresezi, in Romania. E o "tehnica" francofona, deh...Cel mai haios moment a fost cand am auzit ca o sotie de Colonel, are apelativ de Doamna Colonel, chiar daca nu are legatura cu partea militara
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        M-am uitat de curiozitate...

                        Politistul respectiv din cate se vede adopta un fel de indiferenta si sfidare "tzoparlaneasca"... Nu il baga in seama pe "Mr. simtul civic" absolut deloc... La inceput e un pic mai atent sa se dumireasca ce doreste individul de la el, dupa care n-are nici o treaba, nici o jena.

                        Nu avea de ce sa il opreasca pe respectivul "revoltat" fiindca a vazut ca e filmat si nu avea chef de scandal si de explicatii cu sefii.

                        Comment


                        • #13
                          eram cu un tovaras cu masina si la semafor in constanta era o masina de politie si asta a deschis geamul si i-a zis sa isi puna centura politistul a ras dar cand a vazut ca asta e tampit a pus-o
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google