Razbunare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jonnie007
    replied
    Ce scenarii ai Kojak

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    si daca tre sa sufli sa cureti jicloru la ventile.... te pishi in el de caine si ii dai omoru...
    in alta ordine... mi-am tras lopata de tabla de la fiskars... coada din teava de otel...arma alba nu altceva si 3 sferturi sa fie usor de manevrat
    Last edited by skd_ozenel; 18 February 2014, 11:16.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by tavinush View Post
    ...sau e injosire sa porti lopata in portbagaj?
    Da ca dracu' mah sa cari lopata dupa tine-n masina...te mai stie lumea pa strada, una-alta , ce drecu'.
    Dupa-aia te miri ca-ti ies vorbe pa la coltu' strazii si nu-ti mai raspunde lumea la salut.
    Pa sestache, noaptea cand nu te vede nimeni, da...da' si atunci e riscant ca poa' sa iasa vreun bosorog cu pichinezu' sa-si fac nevoile pa rotile tale...sau mai grav, pa lopeata, sau si mai sinistru...pa valvele tale taiate de mr.K.
    Last edited by Kojak; 14 February 2014, 01:23.

    Leave a comment:


  • tavinush
    replied
    nu am zis ca am procedat corect. nu m-am dat drept exemplu. am reactionat putin impulsiv. imi dau seama ca s-a chinuit aproape 3 secunde sa indrepte stergatorul ala. vad ca unii pe aici sunt mai catolici decat papa. oare se simt jigniti cand sunt indemnati sa puna elegant mana pe lopata? sau e injosire sa porti lopata in portbagaj?

    Leave a comment:


  • ZFMFLORIN
    replied
    dupa fapta si rasplata

    si dupa ce pleaca, parchezi masina ca sa stie cu exactitate pe cine raspalteste la randul lui (ochi pt ochi......).
    Nu e frumos nici din partea lui si nici ok sa-l sactionezi prea dur.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Handicapatii astia n-au nici lopata in masina, darmite compresor. Bine, le tai valva, sa dea dracii in el de nervi.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Originally posted by mr.K View Post
    Nu mai bine ii desumfli toate 4 cauciucurile (ca sa nu fii marlan sa i le intepi in lateral, ca sa se pishe pe ele)?
    Mi-as lua liber a 2-a zi ca sa-l vad de la balcon cum cara 4 cauciucuri la vulcanizare.
    Epic fail!
    Poate are omu' in masina un compresor d-ala mic si nu mai face niciun drum la vulcanizare. Ce-i drept dureza ceva sa umfli 4 caucioace care-s pa janta (peste 1 ora) da-n final iti faci treaba cu el.

    Si vezi sa nu-ti iei ziua aia libera fara plata ca ai kkt buzunaru' daca nu face ala drumuri la volcanizare
    Last edited by Kojak; 13 February 2014, 21:57.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    N-o fi fost inchiriat locul, dar moral, nu te duci si iei de-a gata, frate. Pune mana pe lopata si fa-ti!

    LOCUL ALA NU S-A DESZAPEZIT SINGUR!

    Cu masina n-ai nimic, proprietarul nu ai de unde sa-l iei, inghiti in sec, dai din umeri si pleci, ca asa e in Romania.

    Nu mai bine ii desumfli toate 4 cauciucurile (ca sa nu fii marlan sa i le intepi in lateral, ca sa se pishe pe ele)?
    Mi-as lua liber a 2-a zi ca sa-l vad de la balcon cum cara 4 cauciucuri la vulcanizare.
    Last edited by mr.K; 13 February 2014, 16:45.

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    ahahaaaahahaha.....

    am vazut si de astia pe la bloc....
    din pacate, cum zice unu... traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Leave a comment:


  • einstein1984
    replied
    Ce-mi place ca daca aia cu locuri inchiriate erau plecati cand a nins, nu au dat zapada sa o parcheze acolo, au lasat masina pe locurile unde parcam noi, restul lumii si asteapta dezghetul/primaria. Daca il dezapezeam eu insa nu cred ma lasa sa parchez acolo !

    Leave a comment:


  • sorin1983
    replied
    daca fiecare ar da un loc de parcare ar fi loc... dar nu pe locul celalalt ci in gradini ca in multe locuri sunt gradini.
    faza cu stergator rupt am vazut si eu...ca a tras de el desi nu trecea de capota...
    eu am loc platit si il mai gasesc ocupat asa ca nu ma mir la astea neplatite.

    Leave a comment:


  • skd_ozenel
    replied
    niste inapti. ce vina are masina ca soferul e un idiot.
    ii ridici usor un stergator, ii lipesti ceva pe parbriz, etc.
    probabil sunt basinosi cu mentalitatea ca am parcat eu acolo in ultimii 2 ani, deci e locul meu. NU fraiere, e al tau cand il ai inchiriat, in rest e al primariei si e la liber.
    am facut 4 locuri de parcare la negru in iarna asta.
    nu era problema daca mai faceau si altii. dar nimeni nu curata niciun loc pe principiul ca nu e inchiriat, i-l ia lumea. asta e viata la bucale iarna. get over it. ia lopata si sapa.

    Leave a comment:


  • karlos12
    replied
    MARTOR OCULAR. Va reamintim, daca ati fost martorul unui eveniment care poate deveni o stire, trimiteti-ne imaginile pe adresa martorocular@realitatea.net sau pe portalul REALITATEA.NET, la rubrica Martor ocular.  

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Arculetu' ala nu sare decat daca-l fortezi cu o surubelnita...

    Leave a comment:


  • Tudor
    replied
    am parcat si eu in locul altuia...erau 2 locuri libere pe o raza de vreo 500 m ( nu exagerez ). stiam ca e locul cuiva, cel putin banuiam, asa ca am lasat nr de tel, dar daca tot analfabetul are masina acu, nu stie sa citeasca probabil, mi-a ridicat stergatoarele si la cel de la pasager mi-a saric arcusorul si siguranta ce-l tine. Va dati seama a 2 a zi dimineata cand sa plec la munca ce bucuros eram mai ales ca si ploua. asa ca degeaba mai lasi si nr de tel in ziua de azi , ca ciobanul tot cioban e. Da' probabil ca vazuse nr de BT si a zis sa ma arda putin. Asta referitor la postul unui coleg cu cartea de vizita

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google