17 000 Watts Intr-o Masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 17 000 Watts Intr-o Masina

    Last edited by viorelu; 27 January 2009, 19:09.

  • #2
    Nu merge filmul
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      link:



      ...pe forum nu am idee de ce nu merge

      Comment


      • #4
        foarte tare...nu mi-as pune atatia wati, sincer
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Eu da - pentru masaj.

          Comment


          • #6
            astia nu sunt sanatosi la cap. sincer.
            Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

            Comment


            • #7
              http://www.youtube.com/watch?v=cedfX-gzHuM&NR=1 - uite altul.

              la primul se vede cum ii facea tabla pe masina. sincer, si mie imi place, dar nici chiar asa, este exagerat. cred ca si in casa daca pui, la bass-ul acela, iti bubuie 1-2 geamuri
              sigpic

              Comment


              • #8
                filmuletul cu ala care are 4 Fi de 18" cu o putere de 17.000w este vechi si nu este nici pe aproape cel mai tare .
                se mai gasesc pe net filmulete cu multi altii cu sisteme si mai puternice, cum a dat exemplu si iamagi, steve meade are un sistem cu 8 subwoofere Fi de 18" si are o putere consumata de 30.000w . filmuletul acela este mai vechi unde configuratia continea doar 4 difuzoare si o putere de 20.000w.

                insa nu puterea inseamna totul .

                alt exemplu:
                asta are doar 6 subwoofere DD de 15" si o putere de 12-14.000w , nu mai stiu exact , insa priviti ce poate sa faca . http://www.youtube.com/watch?v=eClvsZ1vpSY
                Last edited by Pigoo; 27 January 2009, 19:46.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  )))))))))))))))))))))))))))).Aoleo nu mai pot de ras ))))).E nebun omu.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Eu chiar nu ii vad rostul.20 de mii de wati?
                    Pentru ce?
                    Poate pentru masaj cum zicea cineva mai sus.)

                    Comment


                    • #11
                      Ce dement e tipu din clipul postat de pigoo!!! Cum sa faca domnule asa o cutie de cola? ce bass are domnu ... cum ii facea apoi tricoul!!! Ttrebuie un sitem ca acela pus pe o dacie 1310 sau pe un trabant, sunt curios, atunci cand face bassul ce mai urat, daca mai rezista tabla pe ele!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        daca vrei sa vezi dacii decapotate sau numai cu sasiu e bun sistemul ala. Altfel nu prea ii vad rostu. Mie mi se pare o risipa de bani pentru ca banui ca pretul concureaza cu loganul chel iesit din fabrica adik vreo 3-4 mii de iepurasi.

                        Comment


                        • #13
                          freza lui!!!!!!! iti pui gel in cap,intrii in masina si pina la destinatie esti cu freza facuta!!!!

                          Comment


                          • #14
                            inca 1 link http://www.youtube.com/watch?v=cedfX...eature=related
                            b 89 plk

                            Comment


                            • #15
                              Ia aruncati un ochi "s-acilea"...
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Interesant, nu?
                              Uitati-va la sfarsit, nivelul dB unde este?
                              Boambe taica, boambe...
                              Last edited by 77sky; 27 January 2009, 23:08.
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google