Hardcore Road Accident

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hardcore Road Accident

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    sigpic

  • #2
    Altu.............
    sigpic

    Comment


    • #3
      din pacate multi tineri
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      Comment


      • #4
        Eu m-am mai calmat cu viteza de la o vreme... Sunt prea multe in joc.
        numar secundele

        Comment


        • #5
          nasol accident......
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #6
            io stii ce nu inteleg...cine va pune sa va uitati la filmulete de astea cu accidente daca nu va plac? eu sincer le evit,mai erau unii intr-o noapte care se uitau la filmarea lu unu de la SMURD cu unii de s-au intalnit cu un pom la 200 la ora...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Cristi_Xp View Post
              io stii ce nu inteleg...cine va pune sa va uitati la filmulete de astea cu accidente daca nu va plac? eu sincer le evit,mai erau unii intr-o noapte care se uitau la filmarea lu unu de la SMURD cu unii de s-au intalnit cu un pom la 200 la ora...
              erau si ei curiosi Cristi sa vada ce o sa pateasca si ei la 200km\h.......domne fereste nu e de ras....dar sti cum e te fereste pana te nimereste..
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #8
                mie mi se face rau cand ma uit la de astea...mai bine nu-s curios
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Cristi_Xp View Post
                  mie mi se face rau cand ma uit la de astea...mai bine nu-s curios
                  te lasa inimioara cand te uiti la asa ceva....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #10
                    asta e realitatea e mai bine sa constientizam si sa bagam la cap.
                    si eu ma uit de curiozitate sau poate sunt sadic si nu mi-am dat seama pana acum.

                    Comment


                    • #11
                      Asa este,poate asa(prin vizionarea acestor filmulete)vom deveni mai prudenti.Toti avem familii,fiecare are o singura viata,ar fi pacat sa ne batem joc de ea.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #12
                        URAT rau de tot... Poate asa te face sa mai iei piciorul de pe pedala...
                        Cred ca ar trebui o mica intoxicare cu filmulete de genul asta, sa vada zmeii soselelor noastre ce se poate intampla si sa le ramana imaginile in cap iar data viitoare cand ies pe strada sa o lase mai moale...

                        Comment


                        • #13
                          Off topic. Un idiot de prieten de-al meu (mai tampit decat mine) m-a chemat la el cica sa-mi arate niste filme. Numai porcarii cu executii ale araboilor (decapitari, taieri de maini, oameni la care li se dadea foc), si alte filme din aceiasi categorie(inclusiv accidente).
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #14
                            Poate ar trebui ca la fiecare borna kilometrica sa punem un panou mare cu poze din accidente, ca pe pachetele de tigari.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • #15
                              Ma uitam la un film pe youtube si am vazut la un moment dat (minutul 1.44) si un prostovan de pe la Cluj...
                              Attached Files
                              My ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google