Fernando

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fernando

    Cat ati fi de suparati Fernando va inveseleste !Nu credeam ca specia umana poate sa ajunga in asa hal ! http://www.youtube.com/watch?v=Ch7Hp...next=1&index=1
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    Sublim!!!
    Pacat de saxofon (era singurul care imi placea...)
    Totusi...tipul canta ori tzipa?
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      de asta zicea lumea ca e gay yayaya
      b 89 plk

      Comment


      • #4
        intrebati`l pe Tweety poate il stie...ca a petrecut 2 sapt in caransebes
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Melodia asta rupe topurile - ascultati versurile
          Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          Comment


          • #6
            videoclipe ca videoclipe... da uitati`va la interviu asta..cu nikita

            Comment


            • #7
              curiozitate

              railor.... lasati omu in pace. orice pasare pe (de)limba ei piere

              Comment


              • #8
                tu esti ala din film ti-ai facut cont sa ne spui sa te lasam in pace ) uratule

                sigpic

                Comment


                • #9
                  aia cu m-am casatorit e cea mai tare )
                  Loganul Meu !

                  Comment


                  • #10
                    Fernando de la Caransebes vs. Nikita )


                    Loganul Meu !

                    Comment


                    • #11
                      Cel mai ratat manelist
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        Eu cred ca astia nu trebuie bagati in seama prea mult ca devin VIP-uri, cu cat se vorbeste mai mult de ei cu atat se dau mai mari. Televiziunile ii promoveaza pentru audienta dar ar trebui CNA-ul sa le interzica sa mai dea pe prosti / analfabeti pe post. Parerea mea.

                        Comment


                        • #13
                          Corect mikebike72 insa e foarte greu sa scapi de ei. Manelele te tampesc in fiecare melodie auzi de bani,masini,case,femei altceva nu mai stiu sau poate asta e mai important la ei...se cred smekeri dar de fapt sunt varza murata.
                          Daca asculti manele nu faci decat sa incurajezi incultura si sa devii la randul tau o pleava a societatii.
                          --------------------------------------------------------------------------
                          Orice om are dreptul de a alege dar... fiecare alegere gresita ne costa!

                          Comment


                          • #14
                            Da el nu canta doar manele, el zice ca poate sa cante orice gen, canta si rap )
                            Loganul Meu !

                            Comment


                            • #15
                              ))) il vedeti pe Fernando cu haine largi ;) )) cum ar fi ... cu o sapca intoarsa in cap .... ) ..... pai eu pe asta daca il prind pe strada il pun sa imi cante ceva ))))))+))) sa ma prapadesc de ras ) si ce freza "sukara" are )))

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google