Excludere Computer De Bord Laureat Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Voi cand spuneti cass chiar la casetofon va referiti?
    Inca se mai echipeaza masini cu casetofon?

    Si 180 euro un casetofon???
    ECUFix
    Please don't visit my homepage!

    Comment


    • #17
      @ $$ilvviu nu e casetofon (asa spusese omul) e autoradio cu CD (fara MP3), nu face nici 80 de oiro, dar ti-l baga (bagau dupa cum observ) pe gat la Laureate si mai cer 50 oiro pe ala cu MP3. Cool man? Noroc ca la masina pe care umblu acum am putut opta pentru "fara".
      @garib1973: da' buteile mai pun pe astea cu GPL, sau trebuie sa pleci de acasa cu aia de la aragaz? Mai dati si voi cate un telefon la Vocea clientului...nemultumit!

      Comment


      • #18
        Buna faza cu butelia...cine stie? poate o vor suprima si pe asta in curand si o sa umblam cu rezerve de-alea mici ptr aragaze de voiaj..)
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • #19
          In aprilie acest an am cumparat un Logan 1.6 MPI - 90 GPL, am cerut sa nu fie cu radio-CD desi mi l-au bagat in pret, apoi l-au scos! Apoi vad ca nu are CB! Pitesti-ul imi spune ca din saptamana 13 a acestui an, nu mai doteaza GPL-urile cu CB! Naspet ! Vedeti ca mai lipseste ceva din ea (ma refer la ce s-a scris mai sus - criza coboara modelul Laureate catre Ambiance) cica îi lipseste ceva la suspensie (sau la articulatie!) cica nu are o bara de amortizare (nu stiu cum îi spune!?!? - corectati-ma!!) care preia socurile de la gropile de pe drum! Am auzit niste zgomote pe fata undeva la roti!
          Last edited by tcdr; 10 May 2009, 10:00.

          Comment


          • #20
            Cred că te referi la bara stabilizatoare...

            Comment


            • #21
              Da, corect ! Bara stabilizatoare ! Au zis ca la versiunea respectiv la oferta respectivă nu le-au dotat !

              Comment


              • #22
                cand loganul mere pe gpl nu stiu ce indica cb ca si asa sunt eronate datele de la indicatorul pe gpl iar la benzina cb arata la fel cam aiurea asa ca de aia l-au scos sa nu moara romanii..
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • #23
                  Problema la mine este că eu după ce am cumpărat maşina am aflat că nu are CB-ul iar în ofertă specifica că este deşi citisem pe forumuri că sunt probleme de afişare eronată a datelor. ca să afli că nu are nici bara stabilizatoare ................. ! ! ! ! Hmmm ! ....... ... şi cine ştie ce nu mai are ?!?!?!?!!!!

                  Comment


                  • #24
                    reglaj lombar ) ) )
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ştiam deja dinainte de Crăciun că nu mai dotează cu reglaj lombar! Dar alte lipsuri care "nu se spun" ?!

                      Comment


                      • #26
                        Ce va tot plangeti atata de reglaju ala lombar?Eu de cand o am,de 2 ori am invartit de rotita aia sa vad ce si cum.Am un vecin,are un audi a4, 1.9 tdi,clima bizonica,abs,esp,navigatie si nu are reglaj lombar la niciun scaun.Asa suntem noi romanii,sa avem sa fie.Toti care isi cumpara masini noi umbla sa scape de senzorul de centura,noi vrem sa-l activam.Sa fim seriosi...
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • #27
                          Ma bucur ca am cumparat-o mai de mult Am 1.6 MPI Laureate. Am dat 345 mil in cap . Era euro la un nivel ceva mai mic decat acum . Are si CB care nu prea il folosesc , si bara stabilizatoare , CD cu MP3 (pe care nu am dat nimic) si suport de ochelari Si presuri si aparatori de noroi tot din dotarea lor . Ce sa zic ... au inceput sa stranga prea mult cureaua , incep sa miroasa a zdrente
                          1.6 MPi Icy White

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google