Bujii Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voi vorbiti separat... Florin de ragalii la 15 ron pe care le am incercat ...3 zile...iar Ixxx vb de bujii la peste 100 ron bucata...
    La pretu asta nu am ajuns...m am oprit la 35-40/buc beru platinum...depasisem 45k si mai mergeau...
    Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
    Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

    Comment


    • Originally posted by moog View Post
      Voi vorbiti separat... Florin de ragalii la 15 ron pe care le am incercat ...3 zile...iar Ixxx vb de bujii la peste 100 ron bucata...
      La pretu asta nu am ajuns...m am oprit la 35-40/buc beru platinum...depasisem 45k si mai mergeau...
      Ai dreptate in felul tau,dar merita incercate,au pret promo.Revin dupa schimb.Numai bine.

      Comment


      • Eu tocmai am zis ca am incercat ieftineli Bosch gpl...Le-am folosit 3 zile...pana au venit altele...le-am donat la un taximetrist...
        Mergi pe alea originale, sant cele mai bune...inclusiv pt gpl...pe testatelea pe un card de taxiuri...
        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

        Comment


        • Ai incercat si Denso K20TT? Au in recomandare si GPL.

          Comment


          • Eu am pus Iridium Power http://www.globaldenso.com/en/produc.../features.html

            Merge OK masina, nu sunt dat pe spate, probabil ca atat se poate cu GPL sau mai trebuie reglata / calibrata instalatia, habar nu am.

            Comment


            • Salut, Eu am înlocuit bujiile vechi Renault cu 2 poli cu Bosch Fr7dc+ distanță 0,9 mm și nu am simțit mare diferența. Mașina merge o leaca mai bine la relantii. Am zis sa mai schimb ceva la ea. Bujiile vechi sunt curate nici nu spui ca au a 15000 pe gpl.

              Comment


              • Bujiile originale țin spre 30k pe 1.4l ... La 15k pica la 1.2l...uneori mai devreme...
                Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                Comment


                • Eu am 55 000 km, 7 ani si jumate si inca am bujiile originale, 1.2 16v.

                  Comment


                  • eu am 49 000 bujiile originale , 2.5 ani si inca merg.

                    Comment


                    • Dar despre bujiile astea ? Folosește cineva ?

                      Comment


                      • eu am schimbat azi bujiile originale la 50.000 dupa 2.5 ani, nu aratau chiar rau, am pus tot bujii de la renault.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google