Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine in oras degeaba are unul cu 2.55 ca restul de patru firme il au cu 2,60 lei, nu or sa scada nici macar un ban preturile la noi.

    Comment


    • Revin cu o precizare.
      Cind m-am intors de la Oradea,adica ieri,la labagiul ala de la Rompetrol undera 2.8,se facuse 2.85.Probabil ca se gindise intre timp ca se imbogatesc cei cu gpl.Asa ca in loc sa alimentati de acolo,oferitii traditionalele bomboane romanest MMM(multa,multa mu.....e),pentru ca asta merita.Iar in ceea ce priveste faptul ca nu scad pretul,asta e din cauza ca in loc sa cumpere oamenii cu cap de unde e mai ieftin considera ca nu conteaza un ban doi in plus,insa asta ii determina pe comercianti sa creasca pretul in permanenta.Daca le-ar scadea vinzarea la jumatate si ar creste vinzarea la cei mai ieftini cu jumatate,va garantez ca vor scadea rapid preturile.Macar noi astia de pe forum sa facem asta.

      La Inoc era locatia de mai sus.OCOLITI-O

      Originally posted by Ciochy View Post
      pai in Cj la Lukoil e 2.35 e singurlul pret citav din tot judetul Cluj si Alba
      Acea statie LUKOIL este in oras,sau mai sint si altele inclusiv pe drumuri,ca eu in Alba Sibiu si Cluj nu am vazut mai ieftin de 2.63,la LUKOIL Sibiu.Da mai multe informatii pentru cei care sint in tranzit.
      Last edited by valdo; 9 September 2010, 13:31. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • da este in oras la coborarea de pe Feleac pe stanga cu 200m inainte de sensu giratoriu Observator. Calitatea gazului este decenta nu am avut probleme cu ea. Recomand

        Comment


        • in buzau este 2,45-2,5 in braila 2,7 peste tot si cel mai ieftin 2,38 la CILIBIA
          sigpic

          Comment


          • Buzau, Petrom: 2.39 ron
            Lukoil: 2.44 ron
            Alascom: 2.45 ron
            Partener Rompetrol Caldarusanca E85: 2.50 ron
            Partener Rompetrol Colentina: 2.29 ron

            Comment


            • La Baia-Mare peste tot 2.39 lei/litru.

              Comment


              • campulung de 3 saptamini 2.45
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • la hunedoara 2,75 la rompetrol si 2,8 la ceva privat

                  Comment


                  • azi la luk oil sighisoara 2.37
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • pe sos.andronache langa blocul glaben este 2.18....am incarcat eu de acolo butelia de gratar.

                      Comment


                      • Rompetrol Galati 2.78 ron

                        Comment


                        • 2.78 ! mi se pare enorm !!!!!

                          Comment


                          • 2.25 la Bulrom in Colibasi

                            Comment


                            • rosiori de vede 2.5 ron
                              Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                              Comment


                              • de la "prieteni" 1,7 lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google