Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Am alimentat ieri in mioveni de la a doua statie cum te duci la pitesti(cu agrom si petrom pe ea) si era 2:38l/gpl
    la cei de la rompetrol nu aveau gaz si acolo era 2:41l/gpl
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Augustin-Yng, imi zici si mie unde este un Rompetrol in Pitesti? Eu intru dispre Albota si merg la rude spre Campu Lung, aproape de Maracineni(stau la casa).
      Nu cunosc asa de bine Pitestiul, dar ma descurc eu.

      Comment


      • Salut.
        In pitesti nu stiu unde ar putea fidar in mioveni te pot ajuta.(la intrare in mioveni pe partea dreapta sunt 3-4 statii la rand nu ai cum sa le ratezi)
        Vorbeste cu,colegii din pitesti in general cu Ionut Cia
        Si parca totusi am vazut un partener rompetrol la iesirea din pitesti,pe partea dr cum vii inspre mioveni.De la calypso mai mergi cam 3-4 km in sus inspre pitesti.
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • poti baga si de la statia agip de langa gara
          Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

          Comment


          • Multumesc pentru raspunsuri. Am inteles ca exista Rompetrol undeva pe strada Depozitelor, cred ca pe la engros-ul acela de alimente. Ar fi aproape de Calea Bucuresti. Sub pod fac stanga si il gasesc eu. Multumesc inca odata.

            Comment


            • in rm. valcea eu alimentez de la lukoil, 2.58.. sunt multumit de gaz, la revizie filtrele au fost curate. insa ce mi se pare ciudat, ca pe butelie scrie bulrom gaz, iar la statia bulrom, pretul este de 2.68.. de ce aceasta diferenta?

              Comment


              • In Sibiu oscileaza de la 2.7 la 3 lei depimde de statia peco.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • @tvstar1 scump, scump. vor sa ajunga la pretul benzinei?
                  Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                  Comment


                  • campulung rompetrom pe varianta 2.46
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • in bucuresti
                      - mol 2.5
                      - lukoil 2.41
                      - agip 2.55
                      - autogaz 2.39

                      Comment


                      • Frumos pretul la autogas aici in sibiu totul ii scump loaiar dracu sai ia cu johanis cu tot si cu gropile lui ca nui o strada ca lumea scuze de off topic dar nu mai pot.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • alexandria 2.55
                          Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                          Comment


                          • lukoil 2.39lei

                            Comment


                            • Astazi am alimentat de la Lukoil 2,81 de ce difera oare pretul find defapt aceiasi firma ?
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • 2,63 petrom Resita

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google