Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Sibiu mai e un Lukoil cu gpl pe sensul spre Brasov, pe partea stanga, dupa ce treci de complexul comercial (Real, Bricostore, Penny). Drum bun!

    Comment


    • Originally posted by spulbercris View Post
      In Sibiu mai e un Lukoil cu gpl pe sensul spre Brasov, pe partea stanga, dupa ce treci de complexul comercial (Real, Bricostore, Penny). Drum bun!
      pe asta nu-l stiam....."autostrada" te scoate mai departe

      Comment


      • oricum de intrat in sibiu intru dinspre valcea/brasov, daca e pe sensul meu de mers sau pe celalalt sens o sa alimentez de acolo ca imi este in drum. Va multmesc pt informatiile oferite, cu cat mai multe, cu atat mai utile.

        Comment


        • Mgaraie a la Romania!

          Am fost saptamana trecuta pe traseul Galati-Buzau- Brasov la Predeal.Si ce sa vezi:in judetul Buzau, la statii fara nume pretul la GPL - tineti-va bine! - 1,98 lei, in alta parte 2 lei si cativa bani/l.Am spus ca nu am vazut bine, dar chiar in Buzau am vazut iar pe placa pret de 2,10ron/l.
          De curiozitate m-am uitat la nesimtitii nostri cei de toate zilele Rompetrol si Petrom si este pretul "obisnuit" de 2,99 ron/l.
          Acum ma intreb si eu de ce la unii se poate, iar altii ne jupuiesc in cel mai barbar stil?Si ce este cu prostia asta de se tine mereu GPL-ul la jumatate din pretul benzinei?Pana si la Focsani este pretul mai mic decat la Galati, ba chiar si la Tecuci, situar si mai la nord cu 78 de km decat Galatiul!

          Comment


          • In Olanda poti gasi GPL si cu 60 euro centi. In ultima vreme s-au ieftinit combustibilii pe aici, dar in Romania pauza.

            Comment


            • 1.98 ce tare heaven, Alba-Cluj 2.99, luk 2.97

              Comment


              • partener rompetrol-2,73[asta in mioveni]
                si mai sunt cati-va dar pretul e mai mic cu un ban....2,72lei/litru
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • In Roman pretul e in continuare pe primul loc: 3.09 lei
                  ECUFix
                  Please don't visit my homepage!

                  Comment


                  • Niste fomisti astia din Roman. Eu am renuntat sa mai fac plinul la ei. De cate ori merg la neamuri pe acolo fac plinul la Bacau chiar daca merg vreo 20 km pe benzina (rau n-are cum sa-i faca motorului).

                    Comment


                    • Pe langa pretul nesimtit cred ca fura si la pompa, cand alimentez din zona merg cu 15-20% mai putin cu aceeasi cantitate de gaz.
                      ECUFix
                      Please don't visit my homepage!

                      Comment


                      • SA stii ca fura. Eu cu un plin facut in Bucuresti ajung la Roman si ma intorc pana aproape de Adjud (distanta variaza in functie de cum merg). AM facut odata plinul la Roman si abia am facut 20 km in Bucuresti ca s-a terminat.

                        Comment


                        • 2.75 in campulung la toate statiile de vreo 3 luni se mentine pretul. am fost in mai la constanta , pe acolo cam 3 lei litru...scump..
                          AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                          Comment


                          • hai sus cu preturile. in constanta snapanii au cam 2.99 litrul, petrom are 2.95, probabil si lukoil la fel(cu 2.90 in weekend).

                            in bucuresti aveau la 2.79 lukoilurile, 2.85 crimbo(lujerului)...
                            prin craiova 2.98-2.99

                            ce a patit gpl-ul de s-a scumpit iar? si benzina e prea ieftina....hai suuuuuuuuus cu pretul benzinei sa ma simt si eu bine ca am gpl

                            Comment


                            • la mine nu miroase deloc a gpl du-te si tu si spune-le sa verifice.am gpl de la prosperanta

                              nu stiu de cand nu ai mai alimentat tu dar gpl e 2.99
                              Last edited by biancamarius5; 25 August 2011, 11:44. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • adica? postul celui din campulung e din iulie....
                                sau te referi la mine?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google