Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Buzau Rompetrol 3.11 ron, Alascom 3.13 ron.

    Comment


    • Agip Petrosani, azi 3.04/litru....
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Lukoil Fundeni 3.01 Ron/L.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Din pacate mai peste tot a sarit de 3 lei. Pe la marginea Bucurestiului mai gasesti cu 2.90-2.95

          Comment


          • bucuresti. alimentat azi de pe str. ramnicu sarat (sector 3) : pret gaz 3.05/l

            la aceeasi pompa anu trecut prin noiembrie, chiar decembrie era 2.90 - 2.95 litrul
            Last edited by iulianscutaru; 23 January 2014, 14:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Ne-ar ajuta mai mult daca ne spui si de la ce companie ai alimentat.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • da, sigur ca da. sunt mai micuti si stiu ca i-am intrebat: iau gazul de la rompetrol, chiar am vzt odata camionul care le alimenta butelia.

                inainte puneam de la petromul de pe mihai bravu cu care in aceleasi conditii de trafic in buc. la un plin, mergeam cu 50-60 de km mai putin fata de astia. categoric, alta calitate a gazului.
                Last edited by iulianscutaru; 23 January 2014, 14:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Două stații GPL pe bd. Basarabia intersecția cu str. Ion Sahingian: ambele afișau azi 2,99.

                  Comment


                  • 3,04 ron la lukoil!

                    Comment


                    • si la Tg-Jiu tot 3.04 este la Lukoil ...
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Ieri la o statie Bulrom, in Iasi pretul era de 3,30 lei/litru. La Lukoil in Podu Iloaiei er 3,29, iar azi la MOL Onesti 3,09

                        Comment


                        • a ajuns gazul aproape cit era benzina in 2007 cu aproape aceleasi salarii, peste 3-4 ani, o sa fie benzina 10 ron si gazul 5, banuiesc ca cu aproape aceleasi salarii, sa tot traiesti asa...

                          Comment


                          • Pitesti -MOL catre autostrada 2.95Ron / l fata de 3.04 Petrom si 3.02 Agip gara

                            Comment


                            • Originally posted by evali_daniel View Post
                              a ajuns gazul aproape cit era benzina in 2007 cu aproape aceleasi salarii[..]..
                              A si trecut: in 2008 am pus benzina cu 2,79 si gaz cu 1,50.
                              Acum benzina e 5,85 iar gazul 2,99.

                              Comment


                              • La toate cele 3 statii lukoil din Sibiu gpl este 3,11 ron/l !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google