Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by eugenmanea View Post
    Complet gresita teoria ta. Dc tine mai multi kilometri nu inseamna neaparat ca e si mai bun.
    Dar care ar fi explicatia?

    Comment


    • Poi daca trage prost masina poate sa tina si triplu...tot nu e mai bun. Decat poate ptr taximetristi
      Saab 9-5 Aero

      Comment


      • Originally posted by eugenmanea View Post
        Poi daca trage prost masina poate sa tina si triplu...tot nu e mai bun. Decat poate ptr taximetristi
        Din cate stiu eu, daca trage prost..bagi piciorul mai tare in acceleratie..deci se duce mai repede gazul.

        Comment


        • 2.96 RON\L la Bulrom Fundeni. In seara asta.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • In Suceava este 3.03 si la Lukoil, si la Mol.

            Comment


            • Originally posted by PrietenCuTine View Post
              Daca omul spune ca il tine mai multi km, inseamna ca e mai bun, nu ?!

              Lukoil Rm. Valcea, langa Kaufland 3.05 lei, eu am card si bag cu 2.90 lei.
              Care e faza cu cardu?

              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
              sigpic

              Comment


              • Are reducere..asta e faza.

                Comment


                • Mi-am dat seama de asta dar se poate intra în posesia cardului respectiv a fost o promoție ceva sau cum?

                  Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                  sigpic

                  Comment


                  • te inscrii la benzinarie..

                    Sent from the Middle Ages using witchcraft!
                    "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                    Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                    Comment


                    • Parca promotia asta s-a terminat anul trecut. Si au am card dar primesc numai puncte pe el, nu se mai acorda reducere la gpl. Aveti careva alte informatii ?

                      Comment


                      • pai si punctele le poti folosi ptr reduceri la costurile de combustibil... iti era greu sa intrebi la benzinarie?

                        Sent from the Middle Ages using witchcraft!
                        "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                        Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                        Comment


                        • Evident

                          Comment


                          • Cascati ochii mai bine - omul vorbeste de reducere pe litrul de gpl de la 3.05 la 2.90 - nu de valorificarea punctelor (care e fix pix).

                            Intrebarea mea ramane valida: se mai acorda reducere la litrul de gpl la Luk, si daca da cum ?

                            Comment


                            • eu zic sa casti tu bine ochii sau eventual sa intrebi la benzinarie.. desi s-a raspuns deja mai sus la ce intrebi tu. Ca pe noi nu ne crezi pe cuvant.

                              Sent from the Middle Ages using witchcraft!
                              "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                              Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                              Comment


                              • Fiind taximetrist, a fost o promotie cu niste card-uri. (Posibil sa mai fie).
                                Trebuia sa completezi niste hartoage, si primeai cardul in decursul a 2 - 3 saptamani. Stiu ca trebuia sa ai masina pe firma, ori sa fie pe taxi, ceva de genul asta. Cardul e rosu cu o lampa de taxi pe el.

                                La fiecare litru de GPL, am o reducere de 0.15 bani. + ca se acumuleaza si punctele alea, la fiecare 20 de lei cheltuiti, primesti 1 punct, sau 10. Nu mai stiu exact.
                                Last edited by PrietenCuTine; 21 March 2014, 21:30.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google