Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vad ca pretul s-a cam aliniat la 2.99 RON atat la Lukoil cat si la Agip (astea pe langa mine pe B Vacarescu). Din pacate nu cred ca vom mai avea parte de 'scaderea de vara'- dar e OK si asa.
    Saab 9-5 Aero

    Comment


    • 2,95 pe la privatii de la Targ Vitan
      sigpic

      Comment


      • 2.99 lei la Mol langa Stadionul Giulesti -miercuri dimineata

        Comment


        • 2.95 lei in Pitesti langa Hotel AMD si e super ok
          Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

          Comment


          • Azi 2.93 la particulari pe Iuliu Maniu in apropiere de Metro Militari

            Comment


            • Numarul de INSTALATII GPL montate pe masini aproape ca s-a dublat de la 1 Aprilie.
              Dupa difuzarea catorva reportaje de genul asta ma intreb cat va rezista PONTA sa nu accizeze Gpl-ul?...Sau astia din statiile peco sa creasca si ei pretul la "pistol"...

              Eu vad partea buna a lucrurilor...o sa am mai multe locuri libere de parcare in subteran la Mall

              Comment


              • Bonuri de motorina la 4 lei de la colegii soferi nu-i bine? cu tva si acciza marita )))

                Comment


                • Si ce daca am gpl pe masina nu o sa mai pot parca ?

                  Stai linistit ca nu te controleaza nimeni la intrarea in subteran.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • O singura data am patit sa nu pot intra in parcarea subterana de la AFI si le-am spus paznicilor ca ii arunc in aer odata si-odata )). De altfel, mereu am intrat in AFI, Sun Plaza, Grand Arena, Auchan Titan...

                    Rezista benzina ca inca sunt multi incuiati care din prea multa fudulie si mandrie nu pun GPL pe masina personala doar dintr-o simpla ambitie sau pentru ca tin cont de parerile celorlalti din jurul acestora, de tipul: "ai BMW si ti-ai pus GPL?" "Saracule..."

                    Mentalitatea in tara este de a arata ca AVEM si ne PERMITEM indiferent de pret, chiar daca nu mancam acasa dar masina sa ramana musai pe benzina.

                    Mi-ar placea un Mitsubishi Evolution pe GPL, mereu am spus asta, visul meu.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • cati opresc cu masini scumpe si iau masa de dimineata sau seara la covrigaria de la parterul unui bloc din capatul aleei unde am eu iesirea de la garaj nici nu-ti dai seama.eu i cam cunosc pe toti astia din zona ca nu a scapat vreunu sa nu-l prind in flagrant ca ia masa in oras la covrigi )))
                      nu mai e mare smecherie masina ca acum vreo 15 ani cand tinea prosteala sa faci poza cu fieru.acum daca nu ai si cardul gold,ceas de marca la mana,haine si pantofi scumpi si moet-ul pe masa la club degeaba ai masina tare ca esti fake.stiu si pustoaicele de liceu treaba asta.poate fomistii de pe cartiere mai poti sa-i impresionezi cu un fier scump dar tu esti rupt in gura si in cur.

                      Comment


                      • Bine, hai sa revenim si sa vorbim totusi de pretul GPL-ului.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Braila mentine pretul: 2.85 Rompetrol, 2.97 Lukoil, 3.09 Partener Rompetrol & Bulrom.
                          Dacia Duster 1,6 16V - benzina & Gpl

                          Comment


                          • Mol vama Pitesti 2.96 ron/l

                            Comment


                            • la ce rompetrol in braila este gazul 2.85?
                              My Ride BR 86 TIV Mai Furios Si Mai Iute

                              Comment


                              • La privați. Parteneri. Nu la Rompetrol.
                                Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                                Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google