Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brăila: 2,85-2,87 pe la independenți, 2,97 la Lukoil, 2,99 la MOL, pe ultimul îl prefer, căci fac peste 500 km cu un plin.
    Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
    Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

    Comment


    • 3.19 lei - Zimnicea, Teleorman

      Comment


      • Alimentat in seara asta la Lukoil Fundeni 2.98 Ron/L.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • La petrom 3.29 lei

          Comment


          • La care Petrom e prețul asta?
            Scuze dar sunt de pe tel și nu vad locația

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
            sigpic

            Comment


            • Scz nu la petrom LA ROMPETROL ESTE DE 3.29 LEI BRAILA

              Comment


              • la mol tg mures 3,35 lei,cred ca e cel mai scump din tara...

                Comment


                • ceea ce vad aici imi produce o mare satisfactie,aceea ca nu s-a scumpit si gpl-ul odata cu benzina si motorina.astfel,cel putin la mine aici la braila,gpl-ul este mai ieftin de jumatate din pretul benzinei,respectiv al motorinei.2,97 lukoil, 2,99 mol.

                  Comment


                  • autogaz - Theodor Pallady nr. 40

                    2.94 lei

                    Comment


                    • Originally posted by leopardu View Post
                      ceea ce vad aici imi produce o mare satisfactie,aceea ca nu s-a scumpit si gpl-ul odata cu benzina si motorina.astfel,cel putin la mine aici la braila,gpl-ul este mai ieftin de jumatate din pretul benzinei,respectiv al motorinei.2,97 lukoil, 2,99 mol.
                      Și eu așteptam cu sufletul la gură să văd ce se va întâmpla cu prețul GPL-ului, de la 1 Aprilie.

                      Comment


                      • Eu iti recomand sa-ti setezi ceasul si sa actualizezi data, pentru ca 1 aprilie a trecut de fo' 4 zile.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Eu iti recomand sa-ti setezi ceasul si sa actualizezi data, pentru ca 1 aprilie a trecut de fo' 4 zile.
                          așteptam, nu aștept.
                          app, computerul tău de bord indică și data?
                          Last edited by TheSolitary; 4 April 2014, 11:32.

                          Comment


                          • Originally posted by leopardu View Post
                            ceea ce vad aici imi produce o mare satisfactie,aceea ca nu s-a scumpit si gpl-ul odata cu benzina si motorina.astfel,cel putin la mine aici la braila,gpl-ul este mai ieftin de jumatate din pretul benzinei,respectiv al motorinei.2,97 lukoil, 2,99 mol.
                            in Germania si vestul Europei ,pretul la gpl este sub jumate din cel al benzinei ,asa ca nu vad ce-i asa mare lucru ca e sub jumate si in romania atata timp cat benzina si gpl-ul sant la preturi de vest si noi castigam de 5-6 ori mai putin ca ei.
                            oricum pretul rezidului petrolier numit gpl este supraevaluat ,pe comunisti era 10 % din pretul benzinei si nu sarea nimeni in sus de bucurie ca e o zecime din pretul benzinei .

                            Comment


                            • @TheSolitary, amice nu stau acum sa fac semantica cu tine, dar din ce ai spus tu, se intelege ca asteptai de la 1 aprilie. Pune mana pe o carte de gramatica, invata sa te exprimi corect si d-abia dupa aia poti sa vii sa-mi dai mie peste nas.

                              Sa revenim la preturi.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Piscani, Arges, 2.86
                                Zona geografica dauneaza GRAV sanatatii!
                                Pentru sanatatea dv., evitati sarea, zaharul si Romania!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google