Hoinar Prin Europa ! Pret Gpl/ U.E

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoinar Prin Europa ! Pret Gpl/ U.E

    Pentru ca, se apropie zilele in care, fiecare dintre noi, vom pleca in concediu (daca inca nu ati facut-o deja ) m-am gandit sa postez aici un tabel cu pretul la GPL si benzina+ motorina in Europa....nu de alta dar, am de gand sa dau un tur al Europei cu Loganul si evident poate la fel ca si mine mai sunt si altii baieti care vor pleca la rude sau prieteni...hoinari....prin Europa !

    Drumuri bune va doresc si vacante de vis !
    Attached Files
    Last edited by adonis33; 6 July 2012, 00:06.
    "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

  • #2
    o lista cu gazariile din EU nu ai ?
    ar fi fost mult mai utila o astfel de lista.

    Comment


    • #3
      ai loganu pe gpl?
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        Da ..am gpl pe masina....In Germania sunt statii de gpl in cadrul benzinariilor mari sau in oraselele mici daca iesi de pe autostrada dar...sa nu va asteptati ca sunt la fiecare colt de strada ca pe la noi...in plus difera reductiile de alimentare ale pistolului de gpl ....totusi in benzinariile mari se gasesc diferite modele de reductii ce se monteaza in pistol....acolo int-un cos ve-ti gasi si modelul pe care il utilizam noi in RO asta daca nu o sa va zica "nematul" ca tocmai a trecut un roman si la lasat fara "jucarie" ....evident din...gresala !

        Aici ve-ti gasi statiile gpl in Germania si din toata europa inclusiv RO....Jos aveti posibilitatea sa selectati in ce limba vreti sa vedeti harta iar in coltul din stanga sus puteti selecta tara care va intereseaza sau pe unde va programati traseul....



        Drumuri bune !
        Last edited by adonis33; 17 July 2012, 13:57. Reason: Automerged Doublepost
        "Dacă planul A nu merge, stai calm! Alfabetul mai are încă 25 de litere."

        Comment


        • #5
          Salut, a fost cineva cu Loganul pana in Letonia?

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google