Explozie In Service Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sa nu puneti GPL ca sa ramana pretul mic. E si periculos, se strica motorul, consuma dublu decat pe benzina... e nasol rau, sa nu puneti.



    Da da si sunt si mai libere strazile!
    Saab 9-5 Aero

    Comment


    • #17
      Libere rau de tot, numa' aia cu GPLvor circula.

      Era 7 lei benzina aproape si strazile erau pline, la 5 lei benzina sigur se vor goli strazile, ca sa aiba o satisfactie GPL-istii.
      Last edited by mr.K; 3 February 2015, 15:01.

      Comment


      • #18
        Inchipuie ti ce ar fi pe strazi daca toata lumea ar merge cu 24 lei pe suta de kilometri... blocaj total!
        Asa...sunt foarte multi care asculta muzica in parcare si ies duminica pana la Mall.
        Saab 9-5 Aero

        Comment


        • #19
          Dar de asta ce parere aveti?
          Saab 9-5 Aero

          Comment


          • #20
            Unu nu ar fi pus mana pe un extinctor...
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #21
              Exact asta vroiam sa scriu si eu , zgarciti domnule cu stingatorul soferii astia rusi , dar daca analizezi mai bine situatia cred ca puteai sa vii cu mama stingatorului ca tot nu se putea face nmk.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • #22
                La inceput, daca cobora asta de filma, si aia de treceau... poate...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23
                  La cat gaz ardea acolo nu cred ca era vorba de o usoara scapare...la debitul ala multivalva declanseaza...rusii merg cu tot felul de chestii artizanale...
                  O scapare de genul ala miroase pana pe trotuar nu numai in masina...
                  Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                  Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google