Culoare NEAGRA Disponibila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    am eu culoare negru

    Comment


    • #62
      uite aici o poza atsata
      Attached Files

      Comment


      • #63
        da, cel cu pick-ul din buc e frumos facut, cu gust, a aparut si in revista 4 tuning acum aprox un an, are la nr B xx DKO, il vedeam in fiecare dimineata pe bd timisoara cand eram la liceu

        Comment


        • #64
          Originally posted by teodormircea View Post
          Geamuri atermice nu inseamna ca aceste nu "simt" caldura...in primul rand un geam nu simte nika, caci nu este viu. In al doilea rand, geamurile atermice nu lasa sa patrunda un procent din radiatiile infrarosii si razele ultraviolete pe care noi le simtim ca fiind "caldura" si care mai si decoloreaza in timp materialele din interiorul masinii.

          Logan nu dispune de geamuri atermice, are doar geamuri cu tenta de culoare, pe care producatorul le lauda ca ar bloca o parte din radiatiile UV, pt a proteja interiorul.

          Parbriz atermic au din gama Renault doar Megane si Laguna, probabil ca ati vazut pe strada aceste masini care prezinta o tenta albastruie spre violet de culoare a parbrizului. Aceasta culoare se datoreaza inglobarii intre straturile laminate ale parbrizului a unei pelicule de metal, extrem de subtire. Sunt asemanatoare cu celebrele geamuri termopan Low-E...pe care tot bisnitaru' cica le vinde dar ei habar nu au ce is alea.



          ce vezi tu ....adica reflexia aia albastra....este un simplu strat antireflex.
          Elimina reflexia luminii.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #65
            Originally posted by ioo_florin_el View Post
            uite aici o poza atsata
            Arata super tare masina X

            Comment


            • #66
              Originally posted by maistoru View Post
              eu oricum sunt hotarat sa iau alb. arata al naibii de bine ph2 alb. plus ca iau si cu ac. faza e ca trebuie sa rezolve taicamiu cu niste acte ca e "rabla" pe numele lui si mi-e ca nu mai prind loc. sper ca suplimenteaza baietii. asa am inteles ca in caz de la unu se umple lista si altu nu are comenzi, ii mai da lu ala cu lista plina in detrimentul celuilalt. scuze ca am fost offtopic.
              Masinile pentru rabla sunt deja in stock, asa am luat u, si mai erau doar 2 masini dintre care sa aleg

              Comment


              • #67
                iculoarea gris platine e cea mai buna, dar cea neagra vine pe locul 2.. go logan!!
                Logan laureat 1.2

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google