Ediţia “de Lux” Dacia - Black Line

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by vladk2k View Post
    Ce nu îmi place deloc, dar deloc, este că butonul de la portbagaj trebuie încuiat manual. Era mai bine înainte!

    pune un actuator de 12 lei la busonul de la portbagaj pe care-l legi la una din usi si cand inchizi din telecomanda se va actiona si busonul de la portbagaj.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

    Comment


    • #77
      Pai de ce naiba nu l-au pus ei in fabrica...?

      Comment


      • #78
        Mie imi place , sa o plimbi sanatos e super !
        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

        Comment


        • #79
          Îmi retrag cuvintele... se încuie şi descuie automat împreună cu uşile, din comanda centralizată. La început nu mi-am dat seama de acest lucru şi eram destul de contrariat de faptul că îl găseam tot timpul descuiat

          Comment


          • #80
            salutare . am si eu o "versiune proprie d black edition" ) mam chinui cva la ea . sunt curios dak ii place cuiva
            Attached Files

            Comment


            • #81
              Interesanta bara fata... dar parca prea aproape de stock, si pare sa nu se conttinue cu pragurile (ori sa coboare ea mai putin, ori pragurile mai mult.
              Personal nu-mi plac pleoapele, mai degraba un bad boy
              De ce nu-i pui niste oglinzi de MCV / PH2 ?

              Comment


              • #82
                @ vlad
                si eu mi-am luat un black line in vara (al meu e negru, + jante + geamuri el pe spate), vroiam sa-ti spun ca si eu am probleme cu tevile de langa acceleratie!!!! la mine NU BAGA caldura pe acolo!!! e mocheta mult mai ridicata si imi paralizeaza picioarele!!! am bagat mana pe acolo si tot nu baga caldura pe la picioare!! (in dreapta baga bine).

                AAA... si inca ceva!! nu se compara interiorul cu celelalte versiuni!! d-aia ii spune "varianta de lux" :P

                Comment


                • #83
                  Ţevile alea se încing orice i-ai face (inclusiv cu căldura oprită).
                  Dacă după ce s-a încălzit motorul (4 liniuţe pe indicatorul din dreapta kilometrajului) îi dai să bage căldură doar la picioare, treapta 2, maxim roşu, nu simţi nimic pe la picioare? Poate trebuie să te duci cu ea să o verifice...

                  Comment


                  • #84
                    mi-e lene sa ma duc pana la ei... nu zic ca nu baga caldura la picioare..... nu se simte nici ventilatorul...
                    pana ma hotarasc sa ma duc trece iarna!! )

                    Comment


                    • #85
                      cu ce mama supararii e diferit bordu fata de celelalte ?

                      Comment


                      • #86
                        E varianta de lux ce nu ai inteles , asa pot sa zic si eu acelasi lucru despre PH1 Kiss FM
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          )))))))) ala care nu are nici tapiterie cu model pe panouri ?
                          Last edited by Loganu; 5 January 2011, 17:00.

                          Comment


                          • #88
                            Intr-un final, care player stock e mai ok la sunet? Cel de pe ph1 (laureat in sus) sau cel de pe blackline/duster?

                            Comment


                            • #89
                              Ala de pe laureat nu stie MP3-uri (doar daca ai luat ca optional pe cel care stie).

                              Altfel nu cred ca sunt mari diferente...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google