Ediţia “de Lux” Dacia - Black Line

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    asta merge bine cu jante argintii si buza neagra..

    Comment


    • #32
      Cu ajutorul programului "Rabla" am comandat o versiune Logan Black Line 1.5 DCI,jante si geamuri electrice spate, la dealerul SC Service Automobile 2 Cluj SA in data de 12.05.2010, dar masina urmeaza sa vina doar in jurul datei de 22.06.2010... o sa pun poze...
      Mi-a placut cum arata culoarea neagra, asa ca am comandat-o... ideea este ca nu mai trebuia sa dau inca 255 euro pentru o culoare metalizata...+ ca la varianta Prestige nu imi place tapiteria deloc... pretul de factura este de 10589... a facut dealerul ceva reducere, dar a mai adaugat si trusa medicala + 2 triunghiuri + extinctor...(48 euro)
      Mentionez ca la varianta Black Line nu se pot comanda airbag-urile laterale! Fata de Laureat si Prestige.
      Recunosc ca nu am vrut sa-mi cumpar Dacie, avand deja 1, dar era cea mai ieftina motorizare diesel cat de cat performanta la banii astia...

      Comment


      • #33
        La pretl asta de 10500 este ok avand invedere ca este diesel daca era pe benzina era nasoala treaba
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #34
          Salut, parerea mea e ca mai bine iti iei un Laureat , un 1.6 16v de exemplu costa 8900 de euro, ii pui jante after market care sa zicem ca sunt 400E, follie pe geamuri 100E,si un mp3 bunicel 4x50W inca 100E total acelasi pret ca si blackline 9500 de euro ,dar Laureatul va arata putin diferit fata de unul stock pe cand blackline ce are in plus? nici culoarea,pt ca se poate opta pt negru si la Laureat.

          Comment


          • #35
            nu e chiar standard, dar ofera si un satelit de volan si alte cateva maruntisuri, care bineinteles, costa si adauga frumusete masinii. din fabrica!

            Comment


            • #36
              si sa nu uitam ca la black line mai sunt 2 culori disponibile

              Comment


              • #37
                @regalcobra... mai intra si tu pe www.dacia.ro... citeste dotarile la sectiunea versiuni si dupa poti sa tastezi...

                Comment


                • #38
                  daca ar fi sa aleg intre black line si logan prestige negru tot logan prestige negru as alege
                  prostia nu doare dar se plateste

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Da GIGI78 am vazut un blackline 1.6 16v stock e 9100 euro dar ajunge la 9500 cu toate obtionale puse , care eu am zis ca decat asa mai bine iei un Laureat 8900e si pana 9500 il faci tu mai frumos, eu unu nu dau doi bani de exemplu pe linia audio care mi-a bagat-o dacia pe gat...am schimbat-o toata rapid, iar mp3-ul ce il pun ei obtional nu mai zic nimic...ca se mai supara unii care au dat 50 de euro pe asa ceva...Iar legat de culoarea neagra arata super cat e curata...dar traim in Romania. E parerea mea ,nu o luati in nume de rau.

                    Comment


                    • #40
                      ??

                      mai era un topic despre black line....
                      mi-am comandat si eu unu si tre sa astepti 1 luna jumate.. parca vine din america nu de la pitesti...

                      am optat pt un "black" deoarece prestige are o asortare de culori pe dinauntru de iti vine sa-l omori p-ala de a aleso!!
                      "black-ul" are altfel tapiteria.. daca vorbesc prostii va rog sa ma contraziceti.

                      si daca stiti cumva daca jegu de player are iesire pt subwoofer, ca am observat ca e alt player... poate am noroc si nu-l schimb...

                      aa.. si inca ceva... satelitu ala de comanda il poti pune si la alt player?!?!


                      da.. sunt nebun sunt la al 2-lea logan!!!

                      Comment


                      • #41
                        daca iti iei player blaupunkt e foarte posibil sa se potriveasca satelitul. tapiseria e intr-adevar e alta.
                        mp3-ul e ala de pe duster
                        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                        Comment


                        • #42
                          intreun cuvant mie imi place arata super black line cu geamuri fumurii de la send 92 geamuri electrice spate jante din aliaj, paravanturi fata spate si cotiera originala intre scaune
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • #43
                            Logan de lux...in afara de culoare , care e luxu...in paralel cu alte variante
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • #44
                              Eu chiar nu inteleg de ce sunteti nemultumiti, tovarasi.

                              Sa luam Laureate 1.4 mpi = 8000 E + vopsea metalizata = 8255 E

                              Black line 1.4 mpi costa 8200 E si include si vopsea metalizata (ai de ales intre gris comete, sris platine si noir nu mai stiu cum, adica negru metalizat).
                              La astia 8200 E cat dai pe black line, ai in plus fata de Laureate, alta tapiserie, volan imbracat in piele, comenzi pe volan si alte nimicuri pe care nu le-am retinut. Deci black line e mai ieftin decat laureate-ul, si asta e valabil pentru orice motorizare, cu 55 E.

                              Deci care e mai rentabil? Laureate sau Black line?
                              Last edited by vitriol; 30 May 2010, 15:53.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • #45
                                este putin mai ieftin dar daca are radioul de la duster nu are fata detasabila cred ca mai aveau un stoc ratacit pe undeva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google