Plasticul De Pe Pord "clantane"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cred ca zanganitul trebuie privit, aceptat si imbratisat ca o " traditie a brandului Dacia" precum apa in interior dupa o ploaie mai puternica.

    Daca ai scoate mucegaiul de pe salamul de Sibiu n-ar mai fi acelasi nu?

    Comment


    • #17
      cum naibi apa in masina dupa o ploaie mai puternica?
      Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
      Cine este interesat ma poate contacta pe privat
      sigpic

      Comment


      • #18
        Cred ca zanganitul trebuie privit, aceptat si imbratisat ca o " traditie a brandului Dacia"
        Cum avem noi tot felul de traditii ce nu au legatura cu partea buna a lucrurilor, dar le scoatem in fata ca pe ceva acceptabil.
        Zdranganitul bordului e o traditie a brandului Renault-modelele mai ieftine.

        Comment


        • #19
          Originally posted by ady71 View Post
          sa verifici suruburile de la bord.sint ascunse sub o clapeta de plastic.am facut aceasta operatie la un prieten.
          Am strans si eu suruburile de sub clapetele de pe laterale-jos si au disparut zgomotele.
          Logan GPL 1.4

          Comment


          • #20
            Voi de care suruburi ziceti? alea torx, multe, care vin prinse jos unde se termina bordul spre picioarele pasagerilor sau alte suruburi principale mai mari? Poate pune cineva o poza?

            Comment


            • #21
              lord sunt 4 suruburi torx de 15 parca,2 sub stalpi de langa parbriz si 2 jos la picioare acoperite de niste cleme inguste si lungi..daca mai astepti pana diseara iti fac eu cateva poze
              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by lord_wader View Post
                Voi de care suruburi ziceti? alea torx, multe, care vin prinse jos unde se termina bordul spre picioarele pasagerilor sau alte suruburi principale mai mari? Poate pune cineva o poza?
                doua suruburi sus unde se vede in poza si doua jos sub clapeta care se vede in poza respectiva
                Attached Files
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Multumesc faraonw!

                  Aaaaaaa, pai asa ziceti, ca eu nu am desfacut niciodata plasticele alea, acum sunt aproape sigur ca in stanga cel putin e un surub slabit. Acum stiu cum sa rezolv problema

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google