Sandero. Fratele Mai Mare Sau Mai Mic Al Loganului?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by csebalyn View Post
    ...Si mai urat...Mare dezamagire. Vorbesc in numele meu acum si-al lui virtualmansorin.
    de ce ? Ti-ai comandat sandero ?
    Its just a car ...

    Comment


    • #92
      Originally posted by john24 View Post
      Voi face saptamana viitoare si un drive test cu ea.
      Greu se mai misca dealerii din tara, nici acum n-au Sandero pentru Drive-test.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #93
        Doar din 19 vor avea. Deocamdata doar masini de expozitie, din pacate.

        Comment


        • #94
          @raduprov: nu, am fost suficient de inspirat sa nu-mi copmand pana nu o vad "pe viu". Astept ph2 desi am impresia ca plasticele, in afara de culoare, vor fi la fel de tari restul deja stim cum arata...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #95
            Eu am zis ca vreau un sandero 1.6 16v cand apare .. Dar acum ca am vazut-o asa mica raman tot la "visul" meu .. Logan 1.6 16v sau un bmw de prin 2000 incoace :>
            Its just a car ...

            Comment


            • #96
              Eu nu visez bmw, nici logan prestige, dar asta imi permit ca masina noua, fara sa ma afecteze prea tare la buzunar. Sandero pur si simplu nu-mi inspira nimic. Am eu ceva cu hatch-back-urile
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #97
                Perfect de acord cu tine,nu-mi permit nici eu masina straina si noua.Mana a 2-a nici nu ma gandesc,asa ca raman la Logan 2.Sandero nu ma coafeaza deloc.
                Toamna se numara bobocii si Logan-urile 2...
                Last edited by D-FENS; 12 June 2008, 18:08.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #98
                  Salut din nou! Nu mi-a mers net-ul cateva zile...Cred ca SANDERO nu e nici fratele mai mic, nici mai mare al LOGANULUI ci FRATELE MAI SCUMP!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #99
                    Mai scump nu e, preturile sunt aproape identice, la dotari echivalente.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Paaaaai cam asa .. Poate ramane pe logan2 .. Nu am zis bmw nou .. Va dati seama ca nu imi permit .. Daca imi permiteam nu aveam acum logan oricum sunt multumit .. Chiar foarte .. L-am facut legenda in oras .. ) lumea imi zice ca e cel mai tare
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Am vazut si eu azi sandero.. Sincer nu prea mi-a placut masina. Arata ca un ford fiesta( poate un pic mai mare). Mi se pare destul de scurta. Abia astept sa ii vad si interiorul si sa ii fac un drive test.

                        Comment


                        • La cat de multi eram la inceput cu "de-abia astept", acum suntem din ce in ce mai multi "dezumflati"...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • S-ar parea ca de la reclama pana la adevar e drum lung.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Eu zic ca e masina de dama!
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • Este chiar potrivita pt dame,poate ca va inlocui cu succes Matiz-ul.
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google