Pierdut/Uitat Trusa Scule Logan Rosu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pierdut/Uitat Trusa Scule Logan Rosu

    Bun gasit!

    Prin acest prim post al meu as vrea sa gasesc un posesor de Logan, culoare rosie cu numarul de inmatriculare " B... GSV"(sau ceva de genul acesta).

    In data de 18 aprilie 2012, in jurul orei 18:00, o cunostinta de-a mea a facut o pana de cauciuc intre Sibiu si Rm.Valcea(localitatea cred ca era Calinesti). Un domn la vreo 30 de ani, cu Loganul mai sus descris, a oprit si a ajutat la schimbarea rotii buclucase(prezoanele se "sudasera" si nu mai ieseau). Acesta a venit cu o trusa de scule si au reusit sa schimbe roata. Din pacate, domnul acesta si-a uitat trusa de scule(una completa si nou nouta) fiind grabit sa ajunga la Bucuresti.

    Am rugamintea ca daca cunoaste cineva proprietarul Loganului cu pricina sau daca domnul este membru al acestui club sa sune la numarul de telefon 0744 585 055, si ii va fi inapoiata personal in Bucuresti de catre persoana pe care a ajutat-o.

    Va multumesc!

  • #2
    Un gest foarte frumos din partea ta!!! Felicitari!
    MY CLA

    Comment


    • #3
      foarte frumos din partea ta...
      era din bucuresti sau doar vroia sa ajunga acolo?
      te intreb deoarece ar fi posibil sa fie din alta localitate si sa fi avut masina in leasing
      sigpic

      Comment


      • #4
        cel mai frumos gest!!!!...ar trebui mai multi oameni ca tine!!!

        Comment


        • #5
          foarte frumos din partea ta..am ramas fara cuvinte sincer..bafta la gasit..
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • #6
            lasati aprecierile si haideti sa ne uitam dupa loganu asta........maine sunt cu ochii in patru pana la munca
            sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

            Comment


            • #7
              dar vally nu il sti de la intalniri...? ca poate omul a vazut stickerul loganclub pe masina si de aia a intrat aici...?

              Comment


              • #8
                Stiu doar ca trebuia sa ajunga la Bucuresti si ca avea masina cu nr. de Bucuresti(ceva cu GVS). Domnul cu Loganul rosu nu a mentionat daca e din Bucuresti sau nu. Nu prea au avut mult timp de discutat deoarece ploua, era si intr-o zona fara refugiu si operatiunea a fost efectuata pe graba fiind multe tiruri la acea ora.

                Proprietarul masinii, pe care l-a ajutat, spera din tot sufletul sa-l gaseasca pe posesorul de Logan deoarece a fost singurul om cu suflet care a oprit sa dea o mana de ajutor(era in pana de o ora si jumatate, in acest timp tot chinuindu-se sa desfaca prezoanele "sudate"), si pe deasupra a refuzat orice ban pentru operatiune.

                Va multumesc frumos de ajutor!

                Comment


                • #9
                  bluestar nu ajung la intalniri si am un traseu dimineata lung berceni-pipera si macar asa poate il vad si il trag pe dreapta sa ii dau numarul lui ram
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • #10
                    Tin sa va anunt ca proprietarul Loganului rosu a intrat pe forum si a contactat telefonic cunostinta mea in vederea returnarii trusei de scule.
                    Va multumesc pentru gazduire!

                    Topicul se poate inchide.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google