Despre acumulatori auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu asta dar intreba colegul din sibiu de caranda si i-am zis unde ar mai putea gasi. eu ma chinuiesc sa dau de reprezentanta rombat din bucuresti.
    se pare ca e pe str. dambovitei , undeva in voluntari. cam departe. site-ul ala, unde aveau preturi bune (de reprezentanta} e in cluj. am vazut la "contact". iti dai seama cat e transportul prin curier ?!

    Comment


    • Mai este un centru in Bucuresti, la Jilava. Uite si adresa exacta dupa site-ul ROMBAT.

      CENTRUL ROMBAT BUCUREŞTI
      SC ROMBAT SA
      Glina, jud Ilfov
      Str. Libertatii 156 (Centrul logistic Massa)
      Tel./fax.: 0374-279.121 / 0374-279.124
      sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

      Comment


      • multumesc mult !

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          eu ma chinuiesc sa dau de reprezentanta rombat din bucuresti.
          se pare ca e pe str. dambovitei , undeva in voluntari.
          NDL..tu sigur stai/locuiesti in Bucuresti??




          Ps..alt coleg care sigur "sta" in Bucuresti si confunda Jilava cu Glina

          Mai este un centru in Bucuresti, la Jilava. Uite si adresa exacta dupa site-ul ROMBAT.

          CENTRUL ROMBAT BUCUREŞTI
          SC ROMBAT SA
          Glina, jud Ilfov
          Last edited by Ivan Marian; 17 February 2012, 14:10.

          Comment


          • Cu placere!
            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              stiu asta dar intreba colegul din sibiu de caranda si i-am zis unde ar mai putea gasi. eu ma chinuiesc sa dau de reprezentanta rombat din bucuresti.
              se pare ca e pe str. dambovitei , undeva in voluntari. cam departe. site-ul ala, unde aveau preturi bune (de reprezentanta} e in cluj. am vazut la "contact". iti dai seama cat e transportul prin curier ?!
              ia vezi aici pe site-ul asta http://depozituldebaterii.ro/index.php

              Am impresia ca transportul e gratuit, sau era.

              Comment


              • super tare. livrare gratuita si montaj la domiciliu contracost. multumesc !

                Comment


                • 997 ndl sediul este Str. Dambovitei nr. 14-16, s6, Bucuresti de pe str virtutii sens spre pasaj lujerului faci dreapta dupa Mac si intri pe str dambovitei.la vreo 100 m sa zic pe dreapta e sediul lor.

                  Last edited by micutzu666; 17 February 2012, 14:17.
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • Lasa-l ca daca ii zic ca este langa Lacul Morii,,o sa il confunde cu Lacul de la Mihailesti!

                    Comment


                    • pai si unde in sec 6 ?! ca eu in 6 stau si il cunosc bine. cand am cautat pe harta "salut bucuresti" mi-a dat una sg care era strada si era in voluntari. mai era o intrare parca.

                      aaa eu cautam dambovitei. dar e str dambovita multumesc mult micutzule! daca nu prea o ard pe acolo....

                      @ivan: stai linistit ca stau in militari.
                      Last edited by B997NDL; 17 February 2012, 14:24. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • citeste mai atent ce am adaugat eu.daca nu merg cu tine,fara misto,doar sa am timp ca-s baby siter acum stau aproape de zona respectiva,vreo 2 statii~

                        E CHIAR STRADA DAMBOVITEI,NU DAMBOVITA
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Mai NDL,,,tu stai in sectorul 6 si mai zici ca-l si cunosti bine si nu stii unde este Strada Dambovitei langa LACUL MORII ?????????

                          Ai ditai harta acolo....http://www.rombat.ro/index.php/ro/unitati-service si culmea ca mai zici ca stai si in sectorul 6

                          Te mai intreb odata,,sigur stai in sectorul 6 Bucuresti???

                          Ps..
                          .@ivan: stai linistit ca stau in militari.
                          ,,asta unde e,,in Voluntari sau GLINA
                          Last edited by Ivan Marian; 17 February 2012, 14:22.

                          Comment


                          • NDL-ule daca stai in Militari si ai nevoie de baterie du-te la Rombat, e pe Virturii, dupa Mac, poti intra si din Dezrobirii. Eu acolo am schimbat bateria! Au preturi bune, montaj inclus, etc....spor.
                            Last edited by PCH; 17 February 2012, 14:29.

                            Comment


                            • multumesc mult, PCH !

                              @ivan: zona aia e terra nova pt mine. in afara de mac unde-l duceam fe fi-miu, n-am umblat pe acolo. se vede treaba ca nu prea au carciumi pe acolo.

                              Comment


                              • A dat strechea in voi? Din momentul asta, care mai face offtopic si flame, are direct 2 saptamani vacanta!
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google