Despre acumulatori auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am gasit-o la baietii astia.

    Daca ar fi la fel de buna ca si astea pe care le avem acum, eu cred ca-si merita banii.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Interesante valori au, sunt mai bune chiar ca la Rombat Premier iar pretul este mai mult decat ok. Totusi sunt curios cat costa la dealer, la cate produse fake sunt e bine sa eviti sursele dubioase.
      '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

      Comment


      • La banii aia si-i merita cu varf si indesat. Banuiesc ca se gasesc si in reprezentante de cumparat

        Comment


        • Tot Rombat e
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • La dealer e cu reducere de 20 la suta si costa 325 lei.

            Eu am cumparat niste jante de tabla de la ei. Au sediul la 200m de unde stau eu si m-am dus sa le iau personal. Din ce ziceau ei, cica ar aduce marfa numai de la Mioveni. Cat de adevarat e... asta nu pot sa spun.

            P.S. Jantele aveau eticheta din aia ca cele din service. Cu cod de bare, cod de produs, etc. Dar si astea se pot falsifica...
            Last edited by vitriol; 27 February 2012, 21:17.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • 400 lei cat cer ei pe ea fara reducere e aberant, 325 lei e mult, un pret corect ar fi pe la 250 lei iar la 200 lei e un pret excelent. Daca baietii aia chiar au marfa de calitate, e o oferta buna.
              '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

              Comment


              • E 400 de lei o Varta Blue Dynamic, de 80 A
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Poate aia o dau cu 200 de lei ca o au de mult timp pe stoc iar atunci nu prea se mai merita ca te poate lasa destul de prematur. 250 de lei ar cam face daca e sa fie de calitate si sa fie noua, nu sa zaca prin depozite.

                  Comment


                  • Bateriile se iau de la distribuitorii acreditati, sa nu fie probleme.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Am avut Rombat de 60 Ah si a cedat dupa 3 ani jumatate in plina vara fara sa dea semne, pur si simplu a cedat. Acuma am Rombat de 62 Ah (de aprox. 3 ani) si functioneaza perfect.
                      "Daca esti prost, stai acasa!"

                      Comment


                      • E la voi in Bucuresti, nu stiti nimic de ei?
                        Dupa o scurta navigare, par seriosi, dar aparentele pot insela, mai ales pe net.

                        Comment


                        • Va salut si ma mai bag si eu in discutie! Bateria mea originala era un Rombat de 60 de Ah care si-a dat ultima suflare exact la 6(sase) ani de la montaj!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • sal


                            3 ani in cap si sa dus ...am venit dupa un drum de la carrefour baneasa ...am parcat in fata portii ...am dat jos cumparaturile si cand sa mut masina a murit .


                            bye

                            Comment


                            • Una din bateriile din familie (a tatalui) a sucombat (Rombat Calciu, 70 Ah).
                              Nascuta prin Martie 2006, aceleasi dotari a servit, precum cele ale masinii din semnatura mea.
                              A fost cumparata tot una de 70 Ah - Rombat Premier, fabricata la inceput de Gerar 2011 (evident). Tensiunea verificata pe raft = 12.75V.

                              Pretul? 270 lei, mi se pare rezonabil.

                              Sper sa il tina la fel ca anterioara...
                              Last edited by 77sky; 28 February 2012, 20:03.
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment


                              • Ce simptome are bateria cand este pe duca? Te poate lasa asa din senin? Daca ma lasa printr-o parcare in plina pustietate cand fac vreun traseu mai lung? Se poate verifica cata putere mai are prin ea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google