Eroare afisaj Logan 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    "Dorel" a incercat sa reseteze intervalul de service.Nu a folosit DDT4ALL,ECUTWEAKER,PYREN,PYCLIP.Am comandat de pe OLX alte ceasuri .Revin dupa ce le montez.
    Multumesc frumos ptr. raspuns Gil26

    Comment


    • #17
      Asta s-a inteles destul de clar inca din primul tau post ”Dupa schimbul de ulei "Dorel" a incercat sa stinga martorul portocaliu din bord si sa stearga ceva erori” plus ca ”M-am jucat un pic cu DDT4ALL, ECUTWEAKER. PYREN, PYCLIP....dar nu reusesc sa-i dau de cap”, insa daca nu doresti sa oferi detalii despre ce a facut ”Dorel” si\sau cu ce te-ai ”jucat” tu si mai ales ”starea actuala” atunci asa cum am scris este greu sa primesti ajutor, nu stiu cine are globul de cristal sa ghiceasca toate astea.
      Tragand linie nici macar nu stim de ce ai mai postat daca nu doresti sa oferi alte informatii, oricum acest caz este un alt exemplu de ”ASA NU” in lucrul cu programele de diagnoza, procedand astfel rezultatul nu poate sa fie decat ”Acum instrumentele de bord sunt ca pomul de craciun”.
      Desigur insa ca orice problema se poate rezolva, greseli se mai intampla, dar cred ca este mai bine sa se evite toate acestea printr-o buna si corecta informare\intelegere.
      Oricum iti doresc multa bafta in\cu rezolvarea ”gafelor”!

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google