Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiam ca Prestige vine cu aparatori de noroi la roti, standard. Adica sunt niste bucati de plastic prinse cu 3 piulite. Tu zici de altceva, sau sunt eu in eroare?

    Sent from my SM-G901F using Tapatalk

    Comment


    • Cotiera 375 si senzori parcare 210 cu montaj.

      Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk

      Comment


      • Senzorii de parcare sunt cu afisare pe MediaNav?

        Comment


        • Ce am vazut astazi la un duster avea senzori parcare si camera iar pe navigatie arata niste linii ce marcau un perimetru dar nu stiu daca erau de la camera sau de la senzori,senzorii aveau si semnal acustic.Cat despre presuri noroi roti ar fi bine sa vina din fabrica ceea ce nu cred.

          Trimis de pe al meu P5_Energy folosind Tapatalk

          Comment


          • Erau linii de la camera.
            Dintotdeauna bavetele noroi au fost optionale..La dacia..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Originally posted by m3dic911 View Post
              Stiam ca Prestige vine cu aparatori de noroi la roti, standard. Adica sunt niste bucati de plastic prinse cu 3 piulite. Tu zici de altceva, sau sunt eu in eroare?

              Sent from my SM-G901F using Tapatalk
              Ale sunt deflectoare aerodinamice și sunt standard pe orice echipare.

              Senzori de parcare cu afisare pe R-Link ai doar pe Renault, la Dacia doar camera are linii de ghidaj pe Medianav.

              Senzorii montați în reprezentață, NU sunt aceeași cu cei montați de fabrică. Cei de fabrică au buton de oprire, cei din reprezentanță, cu afișaj și fără buton de oprire, sunt Directed.


              Toate cele de mai sus se știu deja, la o căutare se găseau.
              Last edited by t0rquemada; 26 March 2016, 21:53.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Ma poate ajuta cineva cu codurile pentru aparatorile de noroi? Vin la set complet (fata + spate)?

                Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                Am dat search in Taptalk si nu am gasit

                Sent from my SM-G901F using Tapatalk
                Last edited by m3dic911; 26 March 2016, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • 8201235609

                  Vin la set de 2 buc. si se pot monta atat in fata cat si in spate, deci trebuie sa cumperi 2 seturi.

                  Comment


                  • Multumesc frumos!

                    Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                    Comment


                    • Astept sa inceapa programul rabla (estimare 15 aprilie), apoi spre sfarsitul lunii aprilie cand am tichetul (sper/estimare) vreau sa dau comanda de un Logan 0.9 TCe Laureat + Medianav / Pack Securite / Pack Look / Cotiera, Blue Cosmos sau Gris Comete.

                      1) Cam ce termen de livrare ar avea masina, comandata la inceput de mai ? ~6 saptamani este optimist ?
                      2) Din experienta celor care au comandat noul Logan deja, cam ce discount/bonus ati obtinut de la dealer ? Probabil o sa il comand de la un dealer Dacia de la care am mai luat 2 Logan-uri (un 1.4 Laureat in 2005 si un Prestige 16V in 2008). Credeti ca se poate obtine ceva palpabil ? Eu ma gandeam ca poate obtin un set de presuri de cauciuc tavita pentru interior + portbagaj, eventual poate si o camera de marcharierre.

                      @t0rquemenada - cam cat este un update de harti la dealer ? Cand este livrata masina are ultima varianta disponibila ?
                      Last edited by LifeDrainerRO; 1 April 2016, 19:53.
                      sigpic

                      Comment


                      • De ce nu dai comanda acum? Platesti avansul si apoi astepti sa inceapa programul Rabla. In felul asta o poti avea mult mai repede.
                        Eu asa am facut anul trecut si atunci cand a inceput Rabla, pe la inceputul lunii Mai masina era deja in fabricatie si am luat-o in doua saptamani!

                        Comment


                        • Update il faci singur.costa 150 euro.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Mi-a venit masina, Prestige 1.2l, vopsea nemetalizata, cu o luna mai devreme decat era termenul stabilit cand am dat comanda. O surpriza placuta

                            Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                            Comment


                            • La ce dealer ai dat comanda?
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • Meridian Nord

                                Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google