Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dangun03 View Post
    Media Nav de la 300 la 290 euro,
    E EVOlution, te arde apoi la costul hărților

    Cei care comandă Prestige: atenție la dimensiunile exotice ale anvelopelor (195/55 R16) - cost suplimentar față de 185/65 R15
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Eu am luat logan laureat alb fara alte dotari,si era pe stoc,imediat cum am terminat actele pt rabla am ridicat masina, cu 7 km in bord

      Comment


      • Logan Laureate alb au pe stoc, si Acces la fel. Sandero pe la mijlocul lunii Aprilie si Prestige mai tarziu putin, nu mi-a dat o data exacta pentru ca eram indecis pe care sa o aleg. As merge pe Prestige pentru comenzi geamuri pe usi si samnalizarile de pe oglinzi care imi plac cum arata plus alte mici elemente de design. Totusi sotia insista pe Sandero. E incomoda amplasarea butoanelor pentru geamuri pe consola?

        Comment


        • @danieltom
          sa ai in vedere si diferenta de volum la porbagaj

          Comment


          • Eu zic ca varianta Prestige merita doar pe 1.5 dci. Aerul conditionat automat iti va creste consumul destul de mult cat sa te enerveze...parerea mea

            Comment


            • La AC-ul automat si consum nu m-am gandit. Inseamna ca voi ramane la un Laureate sau Sandero.
              La ce sectiune as putea deschide un topic pe tema? Sunt curios de parerile oamenilor intre cele doua modele, tinand cont ca Sandero e usor mai scump, bani de care probabil as mai pune o dotare pe Logan.
              Nu vreau sa "spurc" acest topic cu ceva ce nu este la subiect. Multumesc.

              Comment


              • Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

                Originally posted by DanielTom View Post
                La AC-ul automat si consum nu m-am gandit. Inseamna ca voi ramane la un Laureate sau Sandero.

                La ce sectiune as putea deschide un topic pe tema? Sunt curios de parerile oamenilor intre cele doua modele, tinand cont ca Sandero e usor mai scump, bani de care probabil as mai pune o dotare pe Logan.

                Nu vreau sa "spurc" acest topic cu ceva ce nu este la subiect. Multumesc.

                Alege fara sa mai stai pe ganduri prestige acele "nimicuri" in plus(care apropo nu sunt putine la numar) sunt foarte practice.uita-te atent pe forum,unii colegi cu sandero au avut probleme cu masticul de la praguri parca, unii care le-au condus pe amandoua ziceau ca loganul are stabilitate mai mare(mai ales in curbe)
                Fa un test drive cu amandoua daca se poate
                Last edited by FloNick; 20 March 2016, 10:50.

                Comment


                • Originally posted by aris86 View Post
                  Faci comanda luna aceasta i apoi atepi i programul rabla i beneficiezi de ambele promoii. Succes.

                  Ma indoiesc ca se pot cumula.
                  Stii ceva in acest sens?


                  Sent from mobile
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Nu se pot cumula!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Originally posted by DanielTom View Post
                      La AC-ul automat si consum nu m-am gandit. Inseamna ca voi ramane la un Laureate sau Sandero.
                      La ce sectiune as putea deschide un topic pe tema? Sunt curios de parerile oamenilor intre cele doua modele, tinand cont ca Sandero e usor mai scump, bani de care probabil as mai pune o dotare pe Logan.
                      Nu vreau sa "spurc" acest topic cu ceva ce nu este la subiect. Multumesc.
                      Ai topic dedicat


                      acum e închis, dar lucrurile expuse sunt în mare parte valabile și la Prestige
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Cand am cumparat loganul 2,era in camera de prezentare,nu avea folia de protectie pe tapiterie,scaune!Este normal?

                        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Nu se pot cumula ofertele. Parca a mai ridicat problema un coleg, aici, pe forum

                          Sent from my SM-G901F using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by sorin74ivn View Post
                            Cand am cumparat loganul 2,era in camera de prezentare,nu avea folia de protectie pe tapiterie,scaune!Este normal?

                            Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                            Nici al meu nu o avea, la ridicare. Cred ca nici nu se mai pune, de fapt.
                            Imi amintesc "cu nostalgie" cum vedeam dacii noi cu foliile alea pe scaune lasate inca vreo 2-3 saptamani dupa ridicarea masinii, "sa tina mai mult domne, e masina noua!"

                            Comment


                            • Originally posted by DanielTom View Post
                              E incomoda amplasarea butoanelor pentru geamuri pe consola?
                              Amplasarea butoanelor pentru geamuri pe consola este dpmdv mai comoda decat pe usi (mai ales cand te afli in mers) insa nu este estetica.

                              Comment


                              • Originally posted by sorin74ivn View Post
                                Cand am cumparat loganul 2,era in camera de prezentare,nu avea folia de protectie pe tapiterie,scaune!Este normal?

                                Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
                                Nici la mine nu avea folie pe scaune.In schimb desteptul de consilier luase folia de pe ecranul Medianavului.Nici la skoda nu avea pe scaune,in schimb o avea pe cea de sub presuri.
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google