Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici este partea aiurea. Dacia cam nu prea produce pe stoc. Cam produc doar daca sunt comenzi. De asta si exista un termen de asteptare asa de mare. Eu am platit avansul pe 26 aprilie...si masina ajunge pe 23 mai

    Comment


    • Termenul e mic.Cand ai vrea sa o primesti?Peste o saptamana?Pentru alte modele stai 3 luni.
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Daca era pe stoc, o primeam in 3 zile. Eu la asta m-am referit. Dar cum dacia nu prea produce pe stoc, trebuie sa astepti mai mult.

        Comment


        • Originally posted by bolovan View Post
          Dar cum dacia nu prea produce pe stoc, trebuie sa astepti mai mult.
          E un produs personalizat (unul vrea alb, altul negru, altul 0.9 + alb + pilot automat etc) si e mai greu sa ai stocuri.

          Comment


          • Originally posted by bolovan View Post
            Daca era pe stoc, o primeam in 3 zile. Eu la asta m-am referit. Dar cum dacia nu prea produce pe stoc, trebuie sa astepti mai mult.
            Trebuia s intrebi ce aveau atunci pe stoc si in reprezentanta respectiva si o luai pe loc.
            sigpic

            Comment


            • Ah...nu, am preferat sa astept. Deh...astept sa dea drumul si la rabla

              Comment


              • Si eu astept! ��
                sigpic

                Comment


                • Salutari,

                  Ce se mai aude de acel fabulos program intitulat "rabla" ? nu de alta, dar masina mea sta prin parcarea de la meridian de vreo 10 zile ... si tare imi e ca o sa mai stea pana de ziua copilului )))) .

                  O zi buna !

                  Comment


                  • Cand am intrebat la reprezentanta mi s-a zis ca dupa 20 mai demareaza programul, dar nu exista deocamdata o data oficiala.


                    Sent from my iPad using Tapatalk

                    Comment


                    • Asa am auzit si eu. Initial se spunea prin 16. Acum undeva dupa 20. Dar imi este teama ca o sa fiu in situatia lu' andu_4all

                      Comment


                      • Am inteles. Mai am de asteptat cel putin 10 zile + perioada pana se da acceptul la rabla de la ministerul mediului (din cate am inteles dureaza maxim 5 zile pana dau acceptul)...

                        Comment


                        • Asa am auzit si eu. Dar nah...traim in romania...eu speram sa-mi scot sotia la o ciorba in beograd luna asta...nu sunt sanse...

                          Comment


                          • Despre programul rabla - nu va faceti iluzii prea mari. Nici macar metodologia nu e aprobata - pe siteul afm.ro nu apare nimic.
                            Abia dupa ce va aparea acolo puteti face si calcule. Dar sa tineti cont ca dureaza cel puti doua saptamani din acel moment pana sunt validati producatorii si centrele remat.
                            Deci ... s-ar putea ca termenul la care se vor putea prelua cereri sa fie 15 iunie sau chiar mai mult.


                            By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Cica, spre deosebire de anii trecuti, producatorii si centrele remat sunt deja validate.

                              Comment


                              • Am sunat la minister si mi-au zis ca in jur de 25 mai se vor primi dosare.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google