Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ești de belea!
    sigpic

    Comment


    • @gospag Pentru X52 nu trebuie lipit nimic, doar bife.

      Cât despre dotări Logan Plus vezi poze.


      LE: Se pare că au făcut economii și în alte părți, astea mai noi vin fără fire în cablaj pentru funcțiile ce nu sunt prezente pe mașină (în special fără fire RVLV)
      Attached Files
      Last edited by t0rquemada; 8 June 2016, 18:31.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Nu pot sa nu remarc cat de iurea poate sa vina acel furtun , exact peste busonul de umplere cu ulei.
        Attached Files
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • Fix pentru o chestie de genul ăla(furtun de combustibil ce se poate freca de suportul motor și fisura) au scos un ots la kadjar, deci la dacia nu mă mai mir.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Nici scaun sofer reglabil pe inaltime n-are. O intrebare: e scump sa-i pun oglinzi electrice si incalzite?

            Comment


            • Originally posted by cristiane View Post
              Ai dreptate, dar nu poti lua de ex versiunea laureate ...
              Cine ti-a zis aberatia asta? Poti lua orice nivel de echipare!

              Comment


              • @ prometheus - eu am tras furtunul ala pe sub buson si prins cu un colier din plastic de celalat furtun. Cand am facut revizia m-au intrebat in reprezentanta de ce am facut asta, asta in timp ce se chinuiau sa desfaca busonul, mama lor de meseriasi......
                In poze vad ca s-a facut economie si la nivelul lichidelor.
                Last edited by Oti; 8 June 2016, 19:58.
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Originally posted by t0rquemada View Post
                  Fix pentru o chestie de genul ăla(furtun de combustibil ce se poate freca de suportul motor și fisura) au scos un ots la kadjar, deci la dacia nu mă mai mir.
                  Și la diesel e o buba de genul ăsta, un furtun de apa care se freacă de instalația electrica. Remedierea e home made, colier...
                  sigpic

                  Comment


                  • Fanez nu stiu daca e cablajul tras pana acolo...si oglinzile cu totul, cred ca e undeva la 400-500de lei bucata...

                    Originally posted by DannyMC View Post
                    Cine ti-a zis aberatia asta? Poti lua orice nivel de echipare!
                    Asa am zis si eu ca poti lua orice nivel de echipare prin rabla nu numai cel editie speciala pt rabla logan plus...dar unii colegi m.au inteles gresit... si asa iti poti lua orice vrei pe ea...asta in cazul în care vrei asta...
                    Last edited by danutz89; 8 June 2016, 20:31. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Poti lua orice model. La unele poti adauga "extraoptiuni". La Logan Plus de 6300 prin rabla, pe hartia de la dealer, ca optiuni suplimentare ai doar vopsea metalizata si bancheta rabatabila.

                      via Tapatalk

                      Comment


                      • Am tot citit despre Logan 2 si Sandero 2 si m-am hotarat sa renunt la comanda. Masina pt care am dat avans in luna martie m-a asteptat in parcarea reprezentantei dar m-am hotarat sa nu o cumpar deoarece mi-as fi permis versiunea Acces si nu are rost.
                        Bafta tuturor si numai bine!

                        Comment


                        • Mai poti recupera avansul?
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Da, il poate recupera... face cerere de renunare la cumparare i il returneaza integral.

                            Renuntare*
                            Last edited by danutz89; 9 June 2016, 08:49. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by gospag View Post
                              Pierd garantia daca activez CB? (trebuie schimbat chip-ul? )
                              Pun si eu aceeasi intrebare.
                              De fapt intreb daca se poate pune, fara pierderea garantiei.
                              Last edited by Fanez; 9 June 2016, 08:54.

                              Comment


                              • Originally posted by indrecan_c View Post
                                Am tot citit despre Logan 2 si Sandero 2 si m-am hotarat sa renunt la comanda. Masina pt care am dat avans in luna martie m-a asteptat in parcarea reprezentantei dar m-am hotarat sa nu o cumpar deoarece mi-as fi permis versiunea Acces si nu are rost.
                                Bafta tuturor si numai bine!
                                Cu scuzele de rigoare,dar nu am inteles mare lucru din ce ai spus.Mai ales la partea cu ".....dar m-am hotarat sa nu o cumpar deoarece mi-as fi permis versiunea Acces si nu are rost."

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google