Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La Meridian se lucreaza pana la ora 20.Iar persoana mea de contact,o sa stea pana tarziu in seara asta sa introduca tichete.Nu sunt motive de indoiala in privinta asta

    Comment


    • Felicitari esti norocos sper sa primesti validarea cat mai repede..

      Comment


      • Mersi.Sa fie norocul pentru toata lumea la fel!

        Comment


        • Am sunat la VC 0248500000 și cei de acolo mi-au spus ca nu s-a început introducerea dosarelor. Speram sa înceapă astăzi sau cel târziu marți. E o informație oficiala.
          sigpic

          Comment


          • Pai pe cine sa mai credem cum e pana la urma?Ce informatii mai au altii?

            Comment


            • Originally posted by MihaiiahiM View Post
              Am sunat la VC 0248500000 și cei de acolo mi-au spus ca nu s-a început introducerea dosarelor. Speram sa înceapă astăzi sau cel târziu marți. E o informație oficiala.
              Informatie oficiala este atunci cand ai scris, semnat si stampilat, nu cand vorbesti cu portarul.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • La Vocea Clientului Dacia nu răspund portarii. Răspund CONSILIERII DACIA. Convorbirea se înregistrează și e oficiala. Consilierul cu care am vorbit mi-a spus ca mă va suna când se da drumul la introducerea dosarelor în sistem.
                Last edited by MihaiiahiM; 17 June 2016, 09:51.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                  La Vocea Clientului Dacia nu răspund portarii. Răspund CONSILIERII DACIA. Convorbirea se înregistrează și e oficiala.
                  Adica Dumnezeii de la Dacia-Renault-Nissan.

                  Amice, nu stiu in ce domeniu lucrezi tu (si, sincer, nici un ma intereseaza), dar in cazul meu, pana nu am ceva scris, o discutie telefonica valoreaza cat o ceapa degerata.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • Tocmai ce m-a sunat consilierul Dacia (nu consilierul de vânzări de la dealer) și mi-a spus ca acum s-a dat drumul la introducerea datelor în aplicație. După primirea acceptului (maxim 5 zile), cu acceptul se duce și se casează rabla, apoi se întocmește alt dosar cu actele de la rabla și se depune la dealer. Asta e procedura.
                    Last edited by MihaiiahiM; 17 June 2016, 10:01.
                    sigpic

                    Comment


                    • Revin si eu cu o intrebare: Noi cei care am dat avans pentru rabla, pe langa faptul ca nu mai trebuie sa alergam , avem vreun avantaj ? In sensul ca imediat ce ni se da acceptul pt acel tichet putem sa ne si ridicam masina sau stam cateva zile pana asa presupusa persoana care detine masina o radiaza si o duce la centru de casare ?

                      @Vitriol nu stiu ce parere ai tu despre ceapa degerata , dar mie cu putina slana valoarea ei creste considerabil )
                      Last edited by andu_4all; 17 June 2016, 10:04.

                      Comment


                      • din cate am inteles...trebuie prima data dusa la centrul de casare si radiata. Cu radierea se merge la nenea delaerul...Dar (si sper ca am inteles gresit)...nici atunci nu o primesti...ci dupa ce afm-ul vireaza banii.

                        Comment


                        • Pai stăm... Ăsta e afacerea noastră. Pana nu vin actele de la persoana X nu poți ridica mașină.

                          Originally posted by vitriol View Post
                          Adica Dumnezeii de la Dacia-Renault-Nissan.

                          Amice, nu stiu in ce domeniu lucrezi tu (si, sincer, nici un ma intereseaza), dar in cazul meu, pana nu am ceva scris, o discutie telefonica valoreaza cat o ceapa degerata.
                          Conform spuselor și convingerilor tale ar însemna să punem întrebări doar în scris și sa ni se răspundă tot în scris, răspuns care, conform legii, poate veni în maxim 30 zile. Unde ajungem așa?
                          Last edited by MihaiiahiM; 17 June 2016, 10:09. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa fim mulțumiți dacă luam mașinile în august. Asta dacă nu o sa le refuzăm ca după ce au stat atâtea luni prin curțile dealerilor și pe trotuare alea nu mai sunt mașini sa dai 8000-13000 de euro. Sa nu mai spun ca multe s-ar putea sa fie și zgâriate....

                            Comment


                            • Mihai, n-ai inteles nimic. Poti face diferenta intre o informatie de la call center si o informatie oficiala?
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Oare vom vedea vreo nota de acceptare azi?Anul trecut s-au dat note de acceptare si dupa 2-3 ore de la introducerea in sistem.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google