Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Consilierii Dacia cu siguranta au o informatie oficiala scrisa , semnata si stampilata pe care o dau mai departe prin telefon clientilor nedumeriti, ca de aia sunt pusi acolo sa raspunda la toate intrebarile si sa nu induca oamenii in eroare... Asadar eu cu siguratnata cred ca e foarte oficiala!

    Comment


    • Originally posted by MihaiiahiM View Post
      Speram sa înceapă astăzi sau cel târziu marți. E o informație oficiala.
      Danutz, daca tu crezi ca "speram sa inceapa azi" suna a informatie oficiala, atunci da-mi voie sa

      In fine... Sper sa va ridicati masinile cat mai repede. Luati-o ca pe o "informatie oficiala".
      Last edited by vitriol; 17 June 2016, 11:26.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • Luati-o ca pe o "informatie oficiala".
        E foarte oficiala..?
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Da. Pentru cei care cred cu adevarat in mine si nu mai au nevoie de alte acte/dovezi/semnaturi/stampile.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Salutare lume buna.Pot sa strig ,,BINGO,,
            Am validarea dosarului si astept sa fiu sunat de o unitate remat sa fie preluata masina.
            Va mai tin la curent deoarece acum sunt la munca si trebuie sa plec.

            Comment


            • Originally posted by Ady F View Post
              Sa nu mai spun ca multe s-ar putea sa fie și zgâriate....
              Inainte de o lua, avand in vedere ca unele masini stau si de o luna-doua in parcare, le verificati vizual atent pentru a vedea daca exista vreo zgarietura. Daca exista, ii spuneti celui care va face predarea masinii si se va rezolva cu un polish in service-ul lor.

              Comment


              • Originally posted by vitriol View Post
                Danutz, daca tu crezi ca "speram sa inceapa azi" suna a informatie oficiala, atunci da-mi voie sa

                In fine... Sper sa va ridicati masinile cat mai repede. Luati-o ca pe o "informatie oficiala".
                Ăsta au fost vorbele mele. Îți înțeleg frustrarea pentru calculul greșit al vitezei medii, dar hai sa trecem peste.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by cezar44spr View Post
                  Salutare lume buna.Pot sa strig ,,BINGO,,
                  Am validarea dosarului si astept sa fiu sunat de o unitate remat sa fie preluata masina.
                  Va mai tin la curent deoarece acum sunt la munca si trebuie sa plec.
                  Se pare ca informatia a fost foarte oficiala!! Bravo MihaiiahiM pt informatie! Si multa bafta tuturor in continuare!

                  Comment


                  • Originally posted by cezar44spr View Post
                    Salutare lume buna.Pot sa strig ,,BINGO,,
                    Am validarea dosarului si astept sa fiu sunat de o unitate remat sa fie preluata masina.
                    Va mai tin la curent deoarece acum sunt la munca si trebuie sa plec.
                    Cand poti da mai multe amanunte te rog.Cand au fost bagate datele,cand a venit validarea,dealarul....multumesc

                    Comment


                    • Validarea, conform celor spuse de VC, poate dura de la câteva minute pana la maximum 5 zile. Speram ... cât mai repede.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by MihaiiahiM View Post
                        Ăsta au fost vorbele mele. Îți înțeleg frustrarea pentru calculul greșit al vitezei medii, dar hai sa trecem peste.
                        A, deci vorbele tale tin loc de informatie oficiala... Opreste-te ca deja nu mai esti amuzant. O dai in penibil.

                        Legat de calculul gresit: ia calculeaza tu cati km faci intr-o ora, daca ai parcurs 1900 km in 27 de ore.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Cica si dosarul meu a fost introdus...si se asteapta validarea lui. Astazi sau marti. Finally...au reusit sa faca si ei ceva in 6 luni...

                          Comment


                          • Originally posted by vitriol View Post
                            A, deci vorbele tale tin loc de informatie oficiala... Opreste-te ca deja nu mai esti amuzant. O dai in penibil.

                            Legat de calculul gresit: ia calculeaza tu cati km faci intr-o ora, daca ai parcurs 1900 km in 27 de ore.
                            În 27 ore omu' mai doarme, mai mănâncă, ...Pui și timpul ăsta la viteza medie? Adică mașină a mers cât am dormit?

                            Originally posted by cezar44spr View Post
                            Salutare lume buna.Pot sa strig ,,BINGO,,
                            Am validarea dosarului si astept sa fiu sunat de o unitate remat sa fie preluata masina.
                            Va mai tin la curent deoarece acum sunt la munca si trebuie sa plec.
                            Ups!!! Cu aceasta informație l-ai lovit în orgoliu pe Domnul @Vitriol

                            Originally posted by bolovan View Post
                            Cica si dosarul meu a fost introdus...si se asteapta validarea lui. Astazi sau marti. Finally...au reusit sa faca si ei ceva in 6 luni...
                            @bolovan Nu-l mai lovi și tu pe Dl.@Vitriol.
                            Last edited by MihaiiahiM; 17 June 2016, 13:41. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu-l lovesc...eu doar stau cu ochii pe telefon. Deja-mi pregatesc piciorul drept pt acceleratie, stangul pentru ambreaj. Si dopurile in urechi pt nevasta.

                              Comment


                              • Sa speram ca pana pe seara, sa aducem tot mai multi vesti bune!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google