Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva la remat pana la ce ora au program ??

    Trimis de pe al meu HUAWEI SCL-L21 folosind Tapatalk

    Comment


    • La centru de colectare? Depinde de centru remat.

      Comment


      • Stiu ca sunteti in febra validarilor, am si eu o intrebare despre radiere:
        Am depus deja un certificat fiscal la producatorul validat. Pentru a radia masina la politie (dupa ce e distrusa REMAT) mai trebuie sa scot un certificat fiscal?
        conform cererii tipizate de radiere sunt necesare:
        - act identitate copie+original
        - carte identitate auto copie + original
        - certificat inmatriculare+placute cu nr.
        - fisa de inmatriculare cu viza adm financiare sau certificat fiscal
        - certificat distrugere original - de aia trebuie facuta copie legalizata inainte de a ajunge aici.

        Comment


        • Găsești centrele remat pe www.afm. ro. Au acolo adresa și nr de tel. Suni și rezolvi problema. Bafta.
          sigpic

          Comment


          • pai cand ai cerut certificatul fiscal...ai primit doua exemplare. cel putin la mine asa o fo.
            Unul la dealer si unul o sa mearga la radiat.

            Comment


            • Acum se duce un nene sa depuna avansul. Marti ridica masina. "La mine" aici, aduci masina la "dealer", o lasi in curte si pleci rezolvat.

              via Tapatalk

              Comment


              • De la ce dealer? Unde are masina?

                Comment


                • Peste doua săptămâni vom ridica mașinile. Am fost la dealer acum și nu exista decât o singura aplicație pe toată tara și se mai blochează. Și ei vor sa scape de noi. 1 iulie este cea mai realista dată

                  Comment


                  • Mult mai repede. Miercuri-joi deja lumea o sa inceapa sa ridice masini.Practic...tot dopul asta de inceput cred ca o sa se duca pana vineri (24)...cel tarziu luni (27).

                    Comment


                    • Originally posted by Ady F View Post
                      Peste doua săptămâni vom ridica mașinile. Am fost la dealer acum și nu exista decât o singura aplicație pe toată tara și se mai blochează. Și ei vor sa scape de noi. 1 iulie este cea mai realista dată
                      eu sunt ok cu asta, a mea iese in 27 din fabricatie. E nasol de cei care le au din martie...

                      Comment


                      • Am primit si eu aprobarea,am si dus masina la remat,dupa aia copie legalizata dupa certificatul de distrugere remat,dupa aceea la birou de acte iar marti programare la radiere si dupa aceea mai vedem..

                        Comment


                        • Hai ca se misca...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Peterpan View Post
                            Am primit si eu aprobarea,am si dus masina la remat,dupa aia copie legalizata dupa certificatul de distrugere remat,dupa aceea la birou de acte iar marti programare la radiere si dupa aceea mai vedem..
                            ai primit bani pe fier?

                            Comment


                            • Originally posted by meme10 View Post
                              eu sunt ok cu asta, a mea iese in 27 din fabricatie. E nasol de cei care le au din martie...
                              A mea trebuia sa vina pe la jumatea lunii iulie dar am renuntat la bancheta rabatabila si am luat una de pe stoc. Saptamana viitoare o iau.

                              Comment


                              • Da am primit o avere 45 lei..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google