Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu are rost sa fie sters, ne mai delectam si noi ochii cu niste idei de masini, doar ca in realitate au aratat altcumva. E clar oricum ca Dacia se indreapta intr-o directie buna, acest parteneriat cu Renault care e de pe vremea dinozaurilor a fost benefic de ambele parti

    Comment


    • Pentru Logan Acces/Ambiance/Laureate prin programul rabla Dacia acorda si o reducere comerciala?

      Am vazut ca Logan Plus care am inteles ca se vinde numai prin programul rabla are o reducere de 845 euro.

      Comment


      • Relativ la problema mea cu dotarile Prestige, am sunat la Vocea Clientului si mi-au spus ca dotarile exista si ca problema e legata de site.

        Legat de reducerea comerciala, eu am primit 500e pt Prestige cu Rabla, si un an in plus de garantie (4 in total).
        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

        Comment


        • Am sunat acum la dealer si a zis ca i-mi pregateste masina si in doua ore pot merge sa o ridic.

          Comment


          • Misto...te asteptam cu vesti

            Comment


            • Toată lumea aÈ™teaptă cu sufletul la gură lansarea noilor Logan È™i Sandero facelift, dar È™i a viitorului Duster. Pe website-urile de specialitate au tot

              Comment


              • Și eu aștept validarea radierii rable. Mâine sau luni o voi ridica. Cel mai probabil luni, zic eu. La toate modelele Prestige s-a făcut reducere de 500e, la Laureate 300e,...
                sigpic

                Comment


                • off topic: curs valutar in timp real

                  Comment


                  • Pentru un Logan Prestige 1.2 in culoarea Brun Tourmaline cu Securite Pack trebuie sa astept mijlocul lui septembrie, cand revine fabrica din concediu.
                    Pentru alte culori exista stoc disponibil, dar pe Brun nu se mai gasesc decat pe comanda.

                    Usor dezamagit...
                    Dacia Logan II, 1.2 16V, Prestige & Securite Pack

                    Comment


                    • Tot iluminat cu rosu mentin bordul ala, parerea mea e ca nu exista ceva mai urat ... Strict parerea mea, ar arata mai bine pe alb, albastru ...

                      Comment


                      • Macar daca ar fi rosu, dar e inspre portocaliu. Sincer nu imi place nici albul ala clasic de bec cu filament cum e la unele modele de Opel si nici verdele de la Ford sau alte modele.

                        Comment


                        • Subscriu ady_dragan

                          Comment


                          • Din cate am observat la prestige cu jante de 16 iluminatul ceasurilor este pe alb iar manerele interioare sunt cromate in timp ce prestige cu jante de alian pe 15 iluminatul este vechiul portocaliu iar manerele interioare sunt negre

                            Comment


                            • A mai ridicat cineva masina in afara de Peterpan?

                              Comment


                              • Originally posted by abc View Post
                                Pentru Logan Acces/Ambiance/Laureate prin programul rabla Dacia acorda si o reducere comerciala?

                                Am vazut ca Logan Plus care am inteles ca se vinde numai prin programul rabla are o reducere de 845 euro.
                                Despre ce reducere zici aici? Eu cand m-am interesat despre Logan Plus mi s-a zis ca pretul asta este special pentru persoane fizice, prin rabla. Adica este deja oferta speciala, la care nu se mai adauga alte reduceri si are 4 ani garantie in loc de 3. Pentru persoane juridice au alte preturi, mai mari.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google