Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • În afară de mine și de Peterpan a mai ridicat careva mașină? Mi se pare ca se mișcă cam greu...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ady F View Post
      De ce sâmbătă? Lucrează și sambata dealerii?
      In Bucuresti, cam toti dealerii lucreaza si sambata.

      Comment


      • Eu astept sa fiu sunat de dealer pt factura finala (diferenta de pret).Ieri dimineata a fost radiata masina si trimis dosarul spre aprobare.
        P.S. Si in TM se lucreaza sambata.

        Comment


        • Eu am plătit restul de plata în ziua în care am ridicat mașină.
          sigpic

          Comment


          • Tocmai am fost sunat...sa-mi faca factura
            O sa o platesc online...si sper ca mai tarziu sa merg sa o ridic.

            Comment


            • Nici eu nu cred ca ridic masina saptamana asta ... cel mai probabil o sa fie gata de ridicat saptamana viitoare ...

              Comment


              • Dar tu ai platit restul de masina?
                Eu din cate am inteles...in 2-3 ore dupa ce am platit masina...pot sa o ridic.

                Comment


                • Am platit doar avansul , urmand ca tot saptamana asta sa platesc si restul de bani (cel putin asa mi s-a zis) .... insa masina nu poate sa mi-o predea tot in aceasi zi

                  Comment


                  • De ce nu poate?
                    sigpic

                    Comment


                    • Probabil din cauza ca trebuie sa primeasca confirmarea de la Dacia cum ca au primit banii.
                      Cand am luat masina (2013), banii au fost virati din BCR in BRD si am asteptat 2 zile pana am putut sa iau masina, insa cred ca daca ii virezi din BRD in BRD, banii ar trebui sa ajunga in aceeasi zi.

                      Comment


                      • Eu le virez din ING...si daca le fac ordinul de plata inainte de ora 13. Intra in aceasi zi, altfel intra a doua zi. Dar am zis ca le trimit si extrasul de cont unde se vede plata si catre cine.
                        Deci teoretic sunt sanse mari sa o iau astazi (sper...ca deja topai pe scaun )

                        Comment


                        • Eu fac plata din BCR in BRD ... Oricum daca nu se se poate saptamana asta dupa 2 saptamani ... o ridic sigur 100% ca saptamana viitoare eu sunt plecat din buc

                          Comment


                          • Eu m-am dus cu dovada plății. Au verificat-o în sistem și mi-au dat mașină pe loc.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu am de montat si niste accesorii (cotiera+bandouri laterale de protectie). Si de asta posibil sa nu o ridic astazi.

                              MihaiiahiM din ce banca ai facut plata in ce banca?

                              Gata...am platti si masina...acum astept sa ma sune sa merg sa o ridic.
                              Last edited by bolovan; 28 June 2016, 12:18. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Depunere numerar la BRD în contul RCR.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google