Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am fost si eu la ANAF, ITL și am pregătit dosarul pentru înmatriculare. Maine ridic decizia de la ANAF și o plătesc, apoi luni mă duc la inmatriculare.

    Comment


    • Originally posted by iatagan View Post
      Fanez, ai cumva idee daca se poate comanda separat scaunul soferului cu reglaj pe inaltime? Si cat costa? Presupun ca la varianta Plus nu e in dotarile standard
      Nici in dotarile optionale nu este. Am mai zis, la SL+, "extraoptiuni" ai doar bancheta rabatabila si vopseaua metalizata.

      Comment


      • Eu stiu ca numerele rosii nu se mai predau cand le iei pe cele definitive. S-a modificat ceva intre timp?

        Comment


        • Nu esti obligat sa le predai, poti sa le pastrezi ca amintire. Dar daca vrei, totusi, sa le predai, iti dau niste bani inapoi din taxa aia pe care ai platit-o pentru numere cand ai ridicat masina.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • E bine daca-ti mai dau si bani inapoi, dar e de ajuns sa te duci cu numerele sau mai faci nu stiu ce cerere si mai stai la vreo coada, ca decat asa mai bine le pastrez ?

            Comment


            • Originally posted by vitriol View Post
              Dar daca vrei, totusi, sa le predai, iti dau niste bani inapoi din taxa aia pe care ai platit-o pentru numere cand ai ridicat masina.
              Cred ca glumesti....
              Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

              Comment


              • N-am auzit de bani dati inapoi pentru returnarea numerelor rosii.


                Sent from mobile
                Keep walking...

                Comment


                • Sunt din aluminiu, daca le duci la fier vechi iei bani pe ele.

                  Comment


                  • Da...carute de bani. Munti de bani. Munti.

                    Comment


                    • In 2007 asa era. S-o fi schimbat treaba intre timp...
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Mersi. Eu intrebasem cum mai e situatia acum si tu imi zici cum era in 2007

                        Comment


                        • Cand am ridicat numerele noi, l-am intrebat pe politist daca trebuie sa le dau pe astea rosii inapoi si raspunsul a fost ca nu, in rest nici eu nu am intrebat de bani inapoi dar nici el nu mi-a zis.

                          Comment


                          • Asa stiam si eu dar voiam sa ma asigur ca nu s-a modificat ceva intre timp.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanez View Post
                              Mersi. Eu intrebasem cum mai e situatia acum si tu imi zici cum era in 2007
                              Din 2007 n-am mai inmatriculat nicio masina si nici n-aveam de unde sa stiu ca legea s-a schimbat.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • E bine ca mi-ai raspuns la intrebare, ca sa ma lamuresc. [emoji1]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google