Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 900€ reducere , pret final 11738 sau 48€

    900€ reducere , pret final 11738 sau 48€
    Last edited by dl_dr25; 1 February 2017, 16:57. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Originally posted by aris86 View Post
      Da, va fi lansat in cursul acestei luni.
      Ceva detalii? garda la sol etc
      thx

      Comment


      • Azi am sunat la Meridian sa le comunic ca doresc sa achit masina ( cursul care incepe sa urce si care tot o sa urce ca lucrurile nu 0ar sa se linisteasca) și mi-au comunicat precum informatie ca preturile sau rotunjit in sus cu 70€ , eu am primit informația pe vorbe tot asa o dau si eu.

        Comment


        • Originally posted by qaz View Post
          Ceva detalii? garda la sol etc
          thx
          Dorești să achiziționezi Dacia Noul Spring? Finalizează cererea RABLA la cea mai apropiată reprezentanță Dacia.

          Comment


          • Asa arata noul interior, azi o venit masina, o fost luata cam la acelasi pret cu a mea in martie 2015.
            Attached Files

            Comment


            • salut, cum de arata asa noul interior ca eu stiam ca aeratoarele centrale sunt rotunde?

              Comment


              • Pai masina a fost comandata inainte de sarbatori. Probabil de aia.

                Comment


                • Asa sunt la prestige

                  Comment


                  • Si eu tot prestige am comandat i mi-au spus ca sunt rotunde. Am fcut test drive pe modelul dinainte de asta cu drl i stopuri cu carouri i mi-au zis ca la modelul nou vor fi rotunde. Întreb pt ca a mea înc nu a venit, am fcut comanda acu o saptamana

                    Sent from my A0001 using Tapatalk

                    Comment


                    • Daca e prestige trebuie sa fie aeratoarele dreptunghiulare ceasurile bord alb cu acele galbene si sa aiba clima automata, jantele pe 16 ca am observat ca se pun din nou asa, semnalizatorul lateral pe oglinda retrovizoare si cam atat.

                      Comment


                      • Deci din ce vad in poza culoarea bordului este albă ?

                        Comment


                        • Da asa sunt ceasurile bord pe alb i acele pe galben.

                          Comment


                          • Un lucru fain este ca are iluminare si ptr cei din spate.

                            Comment


                            • Pe configuratorul lor online apare cu aeratoare rotunde chiar i la prestige. tiam ca alea ptrate nu se mai pun pe ultimul model

                              Sent from my A0001 using Tapatalk

                              Comment


                              • Configuratorul nu e 100%pus la punct. Asa era si cand mi-am configurat eu. Din cate stiu, si am vazut pe aici la cei care si-au luat prestige sunt dreptunghiulare...nu te contrazic ca ar fi sau nu rotunde. Eu doar iti spun ce am vazut.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google