Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Oliver Dragan View Post
    Salut!
    MCV Laureate comandat pe 17 iulie a iesit azi din fabricatie. Initial am avut termen de livrare 17 octombrie cu modificare ulterioara la saptamana 40 (30.09-4.10) pentru iesirea de fabricatie.
    Dealer-ul mi-a spus azi ca sunt 90% sanse sa intru in posesia lui joi.
    Numai bine!
    Eu unul nu cred ca iti vine joi, deoarece mie mi-au adus-o in Bucuresti la o saptamana si 1 zi de cand a iesit din fabricatie.Acum, poate ai noroc si ajunge mai devreme.


    "Putorile' au zis ca maine este posibil sa o ridic, daca totul decurge cum trebuie:montajul alarmei se realizeaza asa cum trebuie(au doar un electrician priceput si vorbeste cu respectivul daca poate sa realizeze aceasta operatiune, restul electricienilor nu se compara cu ala bun).

    Originally posted by stoicanu View Post
    E bravo.
    Bine ai venit printre sustinatorii Dacia.
    La multi km fara evenimente.
    Multumesc pentru urare. Daca imi da voie moderatorul, poate imi voi face un mic My Ride pe forumul de Logan.

    Originally posted by Crs. Sandel View Post
    Eu unul nu cred ca iti vine joi, deoarece mie mi-au adus-o in Bucuresti la o saptamana si 1 zi de cand a iesit din fabricatie.Acum, poate ai noroc si ajunge mai devreme.


    "Putorile' au zis ca maine este posibil sa o ridic, daca totul decurge cum trebuie:montajul alarmei se realizeaza asa cum trebuie(au doar un electrician priceput si vorbeste cu respectivul daca poate sa realizeze aceasta operatiune, restul electricienilor nu se compara cu ala bun).



    Multumesc pentru urare. Daca imi da voie moderatorul, poate imi voi face un mic My Ride pe forumul de Logan.

    Numere rosii: 166 lei
    Last edited by Crs. Sandel; 23 September 2013, 15:45. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Scumpe numerele rosii.
      In buc costa 100 ron.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Crs. Sandel View Post

        Multumesc pentru urare. Daca imi da voie moderatorul, poate imi voi face un mic My Ride pe forumul de Logan.
        Poti face my ride la alte marci ... fara voia moderatorului.

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
        sigpic
        This is My Ride!
        !Visit and enjoy!

        Comment


        • Originally posted by stoicanu View Post
          Scumpe numerele rosii.
          In buc costa 100 ron.
          Pai in Bucuresti sunt 166 ron.

          Comment


          • scumpe rau! pt o luna e jaf! rca alta talharie! sunt curios ce rca iti fac cei de la dealer...asta in caz ca nu ti-l faci tu!
            Keep walking...

            Comment


            • Originally posted by jonnie007 View Post
              scumpe rau! pt o luna e jaf! rca alta talharie! sunt curios ce rca iti fac cei de la dealer...asta in caz ca nu ti-l faci tu!
              In ceea ce priveste RCA-ul, de maine se va scumpi cu 10 %. M-a sunat dealerul sa imi zica acest lucru.Astfel, am decis sa plateasca astazi RCA-ul, dar sa il faca incepand de maine.
              RCA-ul l-am facut la Uniqua pe 1 an de zile, astazi platesc:491 lei
              daca platesc maine:530 lei

              Comment


              • Originally posted by Crs. Sandel View Post
                Pai in Bucuresti sunt 166 ron.
                Imi pare rau ca nu mai am chitanta.
                Eu am platit 100 ron si nimic mai mult , rca-ul am venit cu el de acasa.
                Asta se intampla in ianuarie.
                sigpic

                Comment


                • Asta este. Poate s-au mai scumpit intre timp.RCA-ul e printre cele mai ieftine, aceeasi valoare imi da si mie acasa, pe calculator.

                  Comment


                  • Masina mea ar trebui sa vina saptamana asta candva dar am facut scandal si nu platesc numerele provizorii, in schimb platesc RCA care nu stiu cat e pentru 6 luni. Stie vreun coleg cu cati bani sa ma duc sa ridic masina?
                    Numai bine

                    Comment


                    • Stai putin ca nu inteleg ... daca nu platesti nr rosii ... altceva nu iti mai trebuie - masina o ai platita, asigurarea ti-o faci tu ... voie bune
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • pai si cum circuli? fara numere? o iei pe platforma?
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Din ce am inteles; "a facut scandal " si cred ca a primit discount numerele rosii..
                          "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                          "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                          Comment


                          • nu cred ca merge asa! ca doar nu fac aia de la dealer pretu pt nr rosii! e opera altor hoti!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Suma reala e vreo 60+ de lei restul e comision. RCA se poate face pe 1 singura luna.
                              Probabil Ipsy a avut un motiv intemeiat de le-a facut scandal si atunci au fost de acord ca acesta sa primeasca nr. rosii - in fapt inmatricularea provizorie - fara a le mai plati.

                              http://www.inmatricularimasini.ro/in...rovizorii.html

                              Comment


                              • Comisionul cui? al celor de la dealer?

                                Sandel spune ca a facut rca pe 12 luni! asa stiam si eu ca merge doar pe 1 luna!

                                Are cineva idee...daca am platit avansu` pe numele meu...ce e de facut ca sa trec in cartea masinii alta persoana? treaba asta o fac ca sa evit talharia politei rca care ma sparge in doua!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google