Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cursul cred ca era de 4.32...diferenta de curs pare nesemnificativ, dar cand inmultesti cu 10800Euro...din diferenta de curs valutar (~900RON) mi-au ramas bani de cotiera + covorase + vreo doua plinuri de benzina...

    Comment


    • da...900 e o suma...

      altcineva mai sta la coada la logan 2?
      Keep walking...

      Comment


      • O sa stam la coada cand se hotarasc baietii de la Colibasi sa puna 1,2tCe pe logan2 sau Sandero.! Pana atunci o ardem pe dci.
        My turbo lag, give your MPI, a chance

        Comment


        • Am fost maniac benzinar 15 ani. Acum am trecut pe diesel, si pot spune ca poate sa apara si 1.9 tce biturbo, ca tot pe dci raman. Va scriu din bulgaria, nisipurile de aur, unde am venit aproape constant cu 150km/h, si 4,6 l%. Repet, fost benzinar 15 ani.
          Imi cer scuze modelatorilor de off. Dar vroiam sa-mi spun parerea.

          Comment


          • intrebare pentru cei care stiti sau care ati avut deja de-a face cu achizitionarea unui logan 2..de ce nu se poate pune clima pe varianta Acces?nu se poate din punct de vedere tehnic, al constructiei masinii sau doar din punct de vedere managerial (sa isi rotunjeasca profiturile sa te oblige la un Ambiance sau Laureat?m-ar interesa un Acces cu clima doar..nu ma pasioneaza geamuri electrice sau dinastea..si nu inteleg de ce n-ar merge

            Comment


            • clima are doar noul symbol ( Loganul ala mai urat ) si pt versiunea de top.

              nu se pune pe dacia inca pentru acelasi motiv pentru care nu avem claxon pe volan sau geamuri actionate pe portiera.

              costuri my friend...

              loganul inca e low cost

              Comment


              • Prin clima, banuiesc ca vrei sa spui aer conditionat manual. Managerial, binenteles. Sunt 3 nivele de echipare, vrei aer, platesti si celelalte ce vin la pachet.

                Comment


                • Eu zic ca e de salutat ca inca e low cost! la 5100-5200 de eur o masina noua...e o treaba!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • 5200 euro prin Rabla, care expira in luna noiembrie.

                    Comment


                    • Care rabla)tichete scoase la imprimanta poate..ca nu cred ca se mai gasesc..s-au dat in 5 minute

                      Comment


                      • e netul plin de anunturi cu vanzari de tichete

                        Comment


                        • nu plin! e arhiplin! si scad preturile intr-o veselie! unii o sa le faca tablou! ca nu e cerere! se dau si cu 300-400 de lei!
                          am dat peste unii care regreta ca si-au dat daciile..care inca functionau ) au dat spagi...au stat la cozi...au platit platforme...unii ies pe minus urat de tot!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Nu vreau sa fiu rau, dar la cat costa noul logan varianta de top, cu toate dotarile posibile si imposibile, NU isi merita banii. Se devalorizeaza mult prea repede. Rugineste si inca nu ai terminat-o de achitat..Nu multi isi permit sa isi cumpere o masina cu banii jos. De ce pe Lodgy, se pot pune butoane pentru deschis geamurile, acolo unde le este locul (pe usi), de ce se poate comanda incalzire in scaune din fabrica (lodgy, pe logan NU se poate).
                            Si chestia cu....aerul, de ce nu putea face si pe "comanda" la o versiune inferioara dpdv al dotarilor, ca doar platesti masina, dar achit si ..instalatia de AC, cum zicea un coleg forumist mai sus. Si eu de exemplu, as dori doar pilot automat si limitatorul de viteza si butonul eco. Se poate? Nu se poate. Ma obliga la jenti si geamuri spate, care sunt prea scumpe.
                            O cotiera 100E. serios, atat costa si in 2006 cand mi-am luat-o pe a mea, ba chiar peste 100e era. Si tot nu se ieftinea.
                            Last edited by andrei_mircea; 27 August 2013, 03:40.
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • care e faza cu reducerea aceea de aprox. 500 de euro ce o primesti de la dealeri pentru loganurile de fabricatie 2012?ce hibe pot avea alea?faptul ca au deja un an vechime sau ca stau pe afara prin ploaie?

                              Comment


                              • Originally posted by geoovy View Post
                                noul Stepway eu l-am comandat pe 28 ianuarie 2013 si a venit la dealer pe 11 feb


                                De mult astept sa "prind" un posesor de Stepway 0.9 TCe, ca sa-i adresez urmatoarea intrebare: Ce turatie are motorul in treapta 5, la 130 km/h?
                                Poti sa ma lamuresti in aceasta privinta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google