Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jonnie007 View Post
    te-ai gandit ce anvelope de iarna ii pui? ...ca maine -poimaine tre sa le pui pe masina!
    In rest? alte impresii despre masina....motorul cum ti-a parut in aia 5 km?

    M-am uitat orientativ in urma cu cateva zile la cauciucuri de iarna, o sa ii iau fie good year, fie michelean sau continental: nu vreau sa dau mai mult de 1 000 lei pe ele.
    Imi place masina cum se misca, undeva la 2500 schimb treptele, trage bine cu 4 persoane.Toti spun despre 1.2 ca e lenes, ca nu are vlaga, dar se infige bine in trafic.

    Comment


    • Astept sa-ti faci un topic la my ride sa-ti vedem si noi masinuta! si acolo dezbatem pe larg ce si cum! ai facem mult offtopic!
      Keep walking...

      Comment


      • Astazi mi-am ridicat si eu masinuta de la reprezentanta!:-)...Logan Laureat 0.9 Tce!
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by Tommy94 View Post
          Astazi mi-am ridicat si eu masinuta de la reprezentanta!:-)...Logan Laureat 0.9 Tce!
          Sa o stapanesti sanatos!

          Comment


          • Originally posted by Crs. Sandel View Post
            Ce noroc ai avut. Felicitari. Eu inca nu am ridicat masina, din motive personale.Maine cred ca voi realiza acest lucru.
            Ce alarma ai montat? Cat te-a costat cu totul montajul alarmei?
            VIPER 3305V cu senzor de ridicare/antitractare si sticker electroluminiscent. 1100 lei + montaj 260 lei la Apan Braila. Ma gandesc totusi sa-i pun si senzor de perimetru.

            Originally posted by stoicanu View Post
            Sa la stapaniti sanatosi.
            Multumesc! La fel tuturor!

            Comment


            • Originally posted by Oliver Dragan View Post
              Ma gandesc totusi sa-i pun si senzor de perimetru.
              Un ecin de-al meu si-a montat Viper cu senzor de perimetru pe Audi A8 si in noaptea in care a venit cu masina acasa, a lasat masina deschisa( suna din senin, si daca trecea pisica pe langa masina, ea tot suna)

              Comment


              • imi vine sareta joi...si nr rosii costa 130 de lei! vad ca difera pretul in functie de dealer!
                Keep walking...

                Comment


                • Eu am platit 80 de lei la Simpotrans Colentina pentru nr.rosii!:-)

                  Comment


                  • Abia acum ?!? Ai 330 de posturi fara sa fi avut masina. Acum ca o vei avea, vei avea mai multe, sau mai putine posturi ??
                    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                    Comment


                    • Am avut masina bazil...dar s-a maritat...le-am maritat de fapt! sper sa am ce posta...mai putin la probleme tehnice!

                      130 de lei mi se pare totusi mult...vad ca nr rosii la ghiseu sunt 40 de lei, si mai sunt 2 taxe de 13 lei, respectiv 8 lei! pana la 130 mai e ceva...practic e dublu...si nu ar fi neaparat vorba de 70 de lei...ci de hotia in sine! merge sa-mi iau eu numerele rosii si sa merg cu ele la dealer?

                      80 de lei mai merge Tommy! am auzit si de 160 de lei dreaq!
                      Last edited by jonnie007; 30 September 2013, 14:51.
                      Keep walking...

                      Comment


                      • Zice momentan a ramas pieton ca masina cred ca a avut!

                        Comment


                        • Jonnie007 va fi acum un fel de developer pentru Dacia si va cauta " Bug-uri" la fiecare colt al masinii!:-D

                          Sper ca nu te-ai suparat Jonnie:-)

                          Comment


                          • Nu e cazul Tommy...simtul umorului e pe cai mari!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Eu am dat 166 pe numere rosi, jonnie vezi cum negociezi, poate mai primesti ceva bonus: presuri, aparatori etc de la ei. Mai e putin pana iti vine masinuta.

                              Comment


                              • Ce dreaq sa mai negociez Sandele?! tie ti-au dat ceva?? la mine e varianta acces...imi da una pe cocoasa si aia e! dar la nr rosii mi se pare trasa de par! au dublat pretu` nene!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google