Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu de ce, dar, parca acum o luna aveai putine posturi, sub 100. Se pare ca te-am confundat. Sorry !
    "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
    "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

    Comment


    • Lasa ca si eu eram asa bucuros cand am auzit ca o sa primesc covorase din partea lor..dar cand am vazut cat de subtiri sunt si cu un contur de culoare rosie am zis ca mai bine nu imi dadeau:-))...chiar o sa le fac o poza cand ajung acasa..Asa ca nu are rost sa te targuiesti cu ei ca oricum au " cheltuielile" deja facute!!!Eu am mai cumparat un Mcv de la acceasi reprezentanta si fratimiu face reviziile la ei din 2008 si am zis ca poate primesc si eu ceva mai " consistent" dar am ramas cu ochii in ploaie ca soare nu mai avem:-))
      Last edited by Tommy94; 30 September 2013, 15:09.

      Comment


      • Apropo azi cat timp am stat la Caremil (3 ore) am vazut intarand in posesie 3 fericiti Loganisti. 2 Acces albe si un Laureat bleunavy. Ce am observat ( cu o strangere de inima/invidie ) cand le prezentau masina: Trusa medicala si triunghiul, cred, erau intr-o gentuta bleumarin cu sigla Dacia. Eu nu am primit asa ceva...sic.
        "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
        "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

        Comment


        • Eu am primit covorase ''cadou'' in valoare de 130 lei, dar nu acopera si spatiul de sub pedale, ce sa mai zic de spatiul rezervat piciorului stang.Mai bine imi dadeau banii, de preferat 100 lei si astfel puteam sa imi iau covorase calumea postate de M.Florin pt sandero

          Originally posted by Bazilman View Post
          Apropo azi cat timp am stat la Caremil (3 ore) am vazut intarand in posesie 3 fericiti Loganisti. 2 Acces albe si un Laureat bleunavy. Ce am observat ( cu o strangere de inima/invidie ) cand le prezentau masina: Trusa medicala si triunghiul, cred, erau intr-o gentuta bleumarin cu sigla Dacia. Eu nu am primit asa ceva...sic.

          Trebuia sa te duci sa le zici, fara nicio retinere.
          Last edited by Crs. Sandel; 30 September 2013, 15:08. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Tu ai primit ?
            "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
            "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

            Comment


            • Nup. Erau insirate prin portbagaj elementele obligatorii

              Comment


              • Sandele tu cum de ai fost de acord sa dai 100 de lei in plus pt nr rosii? in asta consta ce ziceai tu...ca cei de la dealeri au fost foarte amabili? e totusi japca!
                Keep walking...

                Comment


                • Aam uitat sa mai spun ca am primit manopera gratuita pentru revizii timp de 3 ani la ei la service...

                  Comment


                  • cat ai dat pe masina Tommy? poate de unde a costat mai mult masina ai primit si ceva facilitati...
                    Keep walking...

                    Comment


                    • Pai pe factura este 10.500 euroi din care scazut tichet rabla 1.500 am ramas la 9.000 de euroi!!

                      Comment


                      • Originally posted by jonnie007 View Post
                        Sandele tu cum de ai fost de acord sa dai 100 de lei in plus pt nr rosii? in asta consta ce ziceai tu...ca cei de la dealeri au fost foarte amabili? e totusi japca!
                        Asta este.Nu m-a lasat sa negociez pretul numerelor rosii(pret impus de Meridian), in schimb tipa la care am dat comanda a fost foarte de treaba.

                        Originally posted by Tommy94 View Post
                        Aam uitat sa mai spun ca am primit manopera gratuita pentru revizii timp de 3 ani la ei la service...
                        Nu te baza pe asta, isi scot manopera din piese.Sfatul meu este, ca atunci cand va veni perioada reviziei, sa te interesezi la mai multe service-uri Dacia cat costa respectiva revizie pt a gasi cel mai bun pret.
                        Last edited by Crs. Sandel; 30 September 2013, 15:30. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Oho! pret mare Tommy! eu dau in jur de 5100 de castraveti pret final!

                          La tine Sandele si-au scos banii pe covorase cu cei 100 de lei de la nr rosii!
                          Keep walking...

                          Comment


                          • Mersi de sfat Sandel..asa o sa fac...si eu sunt de aceeasi parere cu tine in privinta manoperei!

                            Comment


                            • Originally posted by jonnie007 View Post
                              La tine Sandele si-au scos banii pe covorase cu cei 100 de lei de la nr rosii!
                              Logic, crezi ca eu nu mi-am dat seama?? )) Au ei grija sa ne fure cat mai mult

                              Originally posted by Tommy94 View Post
                              Mersi de sfat Sandel..asa o sa fac...si eu sunt de aceeasi parere cu tine in privinta manoperei!
                              Cu placere!
                              Last edited by Crs. Sandel; 30 September 2013, 16:16. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Pai vezi mai Sandele ca ajungi la vorba mea?! Ca sunt niste mafioti!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google