Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jonnie007 View Post
    Am luat "cotiga" ! Doamne ajuta!
    Hai s-o conduci sanatos Ioane si numa' drumuri bune!
    Sa revii cu impresii dupa ce te acomodezi cu ea.

    Comment


    • Sa traiesti Kojak! Ce impresii...ca doar nu e nava spatiala!
      ce-i drept, e mai masina decat ph2 ce l-am maritat...ce nu avea nici macar servodirectie sau oglinzi cu reglaj din interior! acum fie vorba intre noi cine e sofer nu sta sa frece oglinzile la parcari...la vechiul logan nu le-am miscat nici macar o data! motorasul parca e mai sprinten desi e tot 1.2...nu stiu care e explicatia! Culoarea e extrem de pretentioasa...dar pe alb nu imi placea neam! In rest e tot un logan...dar, e un pas inainte fata de generatia anterioara! azi e noua...deja de maine e veche!
      Keep walking...

      Comment


      • Cat ai dat pe ea cu totu' in final?
        Culoarea vad ca e un fel de albastru marin (faza 1). Nu e asa pretentioasa si e si anti-jeg.

        Comment


        • stai sa adun
          e blue navy...se vad toate zgarieturile pe culoarea asta
          Keep walking...

          Comment


          • Pai si nu seamana cu albastru marin sau asa se vede doar din poza?

            Comment


            • vine 5100 de euro + 1 tichet rabla pe care am dat 500 lei+200 lei pe care i-am dat pe un certif de distrugere, de pe urma caruia am avut o reducere de 230 eur!
              Culoarea e bleu navy...asa au botezat`o astia...ca e Marin sau Marioara dreaq stie ! Loganul anterior a avut aceeasi culoare si stiu cum se comporta!
              Keep walking...

              Comment


              • Bun 5000 de coco...si mai zice lumea ca loganu' n-a fost niciodata masina de 5000 euro.

                Comment


                • Daca nu era programul rabla nu m-as mai fi aruncat sa schimb masina! Am inteles ca la anu` nu va mai fi!
                  Keep walking...

                  Comment


                  • Cei cu motorizarea de 0.9 Tce,i cat ati platit pentru taxa de acea de timbru de mediu?

                    Comment


                    • Originally posted by Tommy94 View Post
                      Cei cu motorizarea de 0.9 Tce,i cat ati platit pentru taxa de acea de timbru de mediu?
                      Vezi aici http://static.anaf.ro/static/10/Anaf...mbru_2013.html

                      Comment


                      • Multumesc Cosmin!

                        Comment


                        • Pt cei interesati, mi-am creat My ride la alte marci cu masina mea( Sandero 2).

                          Comment


                          • Livrare Logan 2

                            A venit si la mine acum o saptamana dupa lungi asteptari.
                            Aveti si niste poze.
                            1,2 16v + gpl. Are deja 1000+ km si sunt foarte multumit. Consum de 8% gaz 100km/h - extraurban. Sper sa mai scada in timp iar pe benzina inca nu i-am facut un consum dar urmeaza in weekend

                            Numai bine
                            Attached Files
                            Last edited by Ipsy; 6 October 2013, 20:19.

                            Comment


                            • Felicitari ...si te asteptam la my ride ... sa ne mai inmultim putintel si pe acolo
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Sa o stapanesti sanatos.Cat mai multi km fara probleme

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google