Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu nu am primit nici un telefon de la 0248.500.000 (nici pana in ziua de azi), dar la o vizita ulterioara la reprezentanta, mi-au dat bonul de comanda cu VIN-ul lung, si era datat pe 05.09. (plata am facut-o pe baza unui bon de comanda cu VIN scurt, cum am inteles ca se procedeaza pentru toti clientii care dau comanda si nu aleg o masina de pe stoc)

    Comment


    • Originally posted by zzozzo View Post
      Eu nu am primit nici un telefon de la 0248.500.000 (nici pana in ziua de azi), dar la o vizita ulterioara la reprezentanta, mi-au dat bonul de comanda cu VIN-ul lung, si era datat pe 05.09. (plata am facut-o pe baza unui bon de comanda cu VIN scurt, cum am inteles ca se procedeaza pentru toti clientii care dau comanda si nu aleg o masina de pe stoc)
      Sa nu se creadă ca aberez
      Poate sunt eu mai norocos
      Attached Files
      Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

      Comment


      • @Anduvirgil

        Bine ai făcut! La cât de rar transportăm obiecte voluminoase cu mașina, acțiuni care implică rabatarea banchetei (care oricum este mai mult dorința românului, alții neomorându-se cu asta), cu 160 lei se pot monta bine-merci bare transversale deasupra și gata treaba!

        Iar dacă îmi spune careva acum că e "dreptul" lui, fiind o opțională gen "must have", atunci de ce nu și-a luat Dokker?
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

        Comment


        • Am dat acum un mesaj catre VC sa vedem ce se intampla doctore

          Comment


          • Originally posted by raulz0r View Post
            Am dat acum un mesaj catre VC sa vedem ce se intampla doctore
            Daca iti pui un termometru pe tine sigur acum treci de 40
            Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

            Comment


            • Am dar cred ca vars nervii pe o colega de munca, care si-a comandat o Mazda si desi i-au dat aia termen de livrare la finalul lui August abia acum a venit masina, si cand i-am zis termenul meu mi-a zis ca sigur voi mai sta cel putin o luna.

              Comment


              • mai conteaza? a ta o sa fie mai noua decat a ei
                Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                Comment


                • Si cel mai important, e ca ce-i al meu, e al meu

                  Comment


                  • Originally posted by Catalin S. View Post
                    Bine ai făcut! La cât de rar transportăm obiecte voluminoase cu mașina, acțiuni care implică rabatarea banchetei (care oricum este mai mult dorința românului, alții neomorându-se cu asta), cu 160 lei se pot monta bine-merci bare transversale deasupra și gata treaba!
                    Asta am făcut, am luat bare...
                    Ideea este că la 100 e cât costa bancheta rabatabila ...mai pun 50 e și am bare + cutie...necesare când ies cu cortul....și nu numai
                    Logan 0.9 TCe 2018

                    Comment


                    • Ahaaa, si tu ești "campingar"?
                      Deci suntem mai mulți decât credeam.
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

                      Comment


                      • Io tocmai deaia am luat break Bine ca acum in poiana pelegii nu mai e voie cu auto.
                        Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                        Comment


                        • @rhydin
                          Departe de mine ideea sa nu te cred, doar ziceam ca pe mine nu m-au sunat...
                          Oricum stiiam de la inceput ca va dura 3-4 luni, mi-a spus agentul din reprezentanta ca dureaza mult daca comand MCV cu TCe90...

                          Comment


                          • Originally posted by zzozzo View Post
                            @rhydin
                            Departe de mine ideea sa nu te cred, doar ziceam ca pe mine nu m-au sunat...
                            Oricum stiiam de la inceput ca va dura 3-4 luni, mi-a spus agentul din reprezentanta ca dureaza mult daca comand MCV cu TCe90...
                            Vai dar nici nu am insinuat, doar ca dupa cum am spus cineva atunci spunea ca nu voi primi niciun raspuns chiar daca eu am trimis confirmarea de plata si la nici 30 minute am fost contactat telefonic si nu de reprezentanta ci de Dacia.

                            Ce mi-a parut ciudat in fisa tehnica ca MCV are 1.165 kg iar Logan-ul 1.087 kg. Doar 78 Kg diferenta intre cele 2 caroserii ?
                            Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

                            Comment


                            • Probabil ca da, eu stiu ca diferenta e doar in spate, iar 78 kg surplus de tabla e totusi destul...
                              Offtopic: cum pot edita mesajele mele mai vechi? ca nu mai vad butonul de EDIT dupa un timp...

                              Comment


                              • Hai ca m-am linistit, am sunat acum la reprezentanta de unde am luat masina, mi-a dictat seria de sasiu lunga, mi-a zis ca pe 17.10 iese din fabrica.

                                @rhydin

                                O sa fie 2 zile diferenta intre masinile noastre ca varsta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google