Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Este o eroare, daca selectezi motorul de 1.2 si mergi la rezumat, la capacitate ciliundrica este trecut 999 / 73 cp.

    Comment


    • In concluzie ... 1.0 Sce...

      Comment


      • Poate vrea cineva



        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • ce bine-i șade...

          Comment


          • Scump de la 10250 euro.

            Comment


            • pretul incepe de la 10050 euro

              Comment


              • Ce alegere te pune Dacia.ro sa faci, ori camera marcharier ori AC automat !

                Comment


                • Asta are și ACauto și RVC și senzori, chiar și VIN-ul la vedere
                  https://vanzari.dacia.ro/autoturisme...764655683.html

                  Și originalul

                  Перечень официальных сервисных центров RENAULT и запись на обслуживание


                  Codificarea City = cutie CVT
                  Last edited by t0rquemada; 14 November 2019, 14:17.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • 10350Euro la dotarile disponibile e un pret bun.
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • jentile sunt de aliaj sau tot capace? din poze nu-mi dau seama.

                      Comment


                      • Jante de otel structurale de 16" cu capace Bayadere.

                        Gasesti descrierea completa pentru fiecare varianta la "Echipamente".

                        Comment


                        • Asta v-a scăpat : Roata de rezerva de dimensiuni reduse (125/70 R16)
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Mda,roata de rezervă la Sandero Stepway e pe 15" iar rotile mașinii sunt pe 16" și asta din cauză că nu au proiectat locul ptr o roata mai mare.

                            Comment


                            • Stati linistiti acelasi lucru este si la Logan Prestige. Roti pe 16 si rezerva pe 15 atat ca e roata normala 185/65/15. Oricum pretul mi se pare foarte bun avand in vedere ca eu am dat pe Logan Prestige 1.0 Sce 10200E fara camera marsarier si fara pilot automat.

                              Comment


                              • La Sandero Stepway nu au proiectat locul sa fie mai mare? Eu sunt destul de sigur ca am R16 si pe rezerva. Este o janta cu spite structurate, identica cu celelalte 4.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google