Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa doua luni si jumatate de asteptare a ajuns si MCV-ul meu. Este modelul Ambiance si a venit cu consola centrala fara contur cu aspect de crom satinat chiar daca in descriere apare cu asa ceva.

    Echipamente Logan MCV Ambiance:

    Contur consolă centrală, indicatoare, aeratoare cu aspect crom satinat.
    Last edited by fdr_ro; 28 June 2014, 08:15.

    Comment


    • Pai consola centrala la mine este un gri sobolan la fel ca si manarele de usi

      Cron satinat nu vad decat la schimbatorul de viteze.
      Last edited by stoicanu; 28 June 2014, 12:35. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Acum a ajuns si masina mea.
        Livrare luni astazi nu au "timp" este marea campanie" porti deschise"

        Feriti va de Meridian Sud !!!
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • Nu cred că erau aşa de asaltaţi de vizitatori , încât să nu onoreze (livreze) comanda unui client.

          Comment


          • Asta a fost explicatia pentru care nu am primit masina astazi...numai pot de nervi..
            In showroom nu erau mai mult de maxim 20 de persoane,bataie de joc maxima fata de clienti
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Orientarea faţă de client ar fi trebuit să primeze şi livrarea făcută fără niciun fel de comentarii.

              P.S După ce ridici maşina poţi să le spui că ar fi păcat ca reviziile obligatorii în perioada de garanţie să le faci la ei în reprezentanţă. Nu de alta, dar poate sunt ocupaţi să răspundă solicitărilor telefonice şi nu au suficient timp de clienţii existenţi.

              Comment


              • orientarea fata de client "0" te vrajesc pana scoti banu si achitii si porma
                bataie de joc asta fac cu clientii

                nu ca,am avut o parere "buna"despre acest dealer am avut probleme si acum 9 ani cu el cand am vrut sa cumpar un logan ph1 si am fugit de acolo in militari unde in 5 zile am avut masina prin banca ( tinand cont ca abia a aparuse atunci Dci-ul .....)

                morala:
                nu achita inainte ...........
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Originally posted by bobbyred View Post
                  Acum a ajuns si masina mea.
                  Livrare luni astazi nu au "timp" este marea campanie" porti deschise"

                  Feriti va de Meridian Sud !!!
                  Sunt cam cretini, cred ca o sa le mai fac si eu o reclamatie luni pe la ei, de revizii, nu stiu daca o sa le fac la ei.

                  Comment


                  • Unde vrei sa faci reclamatia ?! la vocea clientului e deja "fassss" am trimis eu de miercuri pana sambata inclusiv si dimineta si seara si am primi un singur raspuns (scris)in reste doar telefonic
                    le este frica sa raspunda in scris....

                    Magarie pe fata, oricum maine la ora 8.00 sunt pe capu' lor..
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • Gata am ridicat o !

                      Ne vedem la My ride
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • @bobbyred: Multă Baftă în continuare

                        Comment


                        • Eu mi-am bagat masina la vanzare, imi comand un benzinar turbo
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Originally posted by Ampt View Post
                            @bobbyred: Multă Baftă în continuare
                            Mersi
                            Diseara postez si eu la my ride
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • pt. cei din Buc. sector 2, unde se depun actele pt calcularea timbrului de mediu si unde se plateste.
                              multam

                              Comment


                              • Astazi a intrat si MCV-ul meu Laureate 0.9 in productie. Comanda si avans platit pe 28.05.2014, data estimata de livarare la dealer 08.08.2014. Deci se pare ca pana la urma o sa ajunga saptamana viitoare, deci cam cu doua saptamani mai devreme.

                                Cred ca saptamana asta o sa treaca cel mai greu din toata perioada de pana acum.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google