Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa o stapanesti sanatos! Cat mai multi km si fara incidente!

    Comment


    • Si a mea este tot culoarea gris-platine,mai are doua luni si ceva si face un an. Sa o stapanesti sanatos si vezi cu capacele si stergatoarele ca dispar foarte repede.

      Comment


      • Ms de urari mie mi-a livrat-o dealerul cu 6 km la bord si spunea ca nu se mai poate reseta.
        Acum are 23 parca de la reprezentanta pana akasa cu oprire la o benzinarie ca a fost livrata cu juma de litru de benzina sau ceva de genu
        Dar cu stergatoarele ce-or avea ca gasesti full la oricare carrefour cu 13 lei bucata








        Acasa, nu akasa.
        Last edited by Nytro; 28 May 2014, 19:23.

        Comment


        • Asa vin toate cu 5-6 km la bord,amea a avut 5 km cand am luato si mam oprit in primul peco si am alimentat .

          Comment


          • Originally posted by tase-tase View Post
            Asa vin toate cu 5-6 km la bord,amea a avut 5 km cand am luato si mam oprit in primul peco si am alimentat .
            A mea a venit cu 20 de km la bord. Pe cuvant. Si becul de la benzina era pe rosu.

            Comment


            • Sa plimbat mesterul mai mult cu masina prin uzina facand teste probabil.

              Comment


              • Sau drifturi soferu de tir

                Comment


                • Originally posted by bobbyred View Post
                  sa o stapanesti sanatos !

                  exact cum a spus si "Ampt" sunt cautate ( la export ),asa am primit si eu informatia de la dealer


                  ce termen de livrare ai primit ?
                  Termen de livrare 08.08.2014

                  Dar fiind aici in preajma uzinei sper sa-i mai "imping" un pic de la spate.
                  Last edited by dangun03; 29 May 2014, 13:56.

                  Comment


                  • Originally posted by pippen View Post
                    A mea a venit cu 20 de km la bord. Pe cuvant. Si becul de la benzina era pe rosu.
                    a mea la fel cu vreo 16 km la bord !

                    Comment


                    • A mea a venit cu 5 km la bord. Oricum angajatii dealerului dau si ei o tura cu masinile. Intr-o am vazut 4 masini noi, cu tipla pe scaun conduse de angajatii dealurului, dadeau si ei o tura cu masinile. Era vorba de stepwuai, sandero, logan si duster. Apoi au intrat pe poarta dealerului.

                      Comment


                      • Daca te referi la Meridian Sud, masinile livrate lor sunt "depozitate" la 2 sau 3 kilometri distanta fata de showroom.Acolo au "depozitul" de masini noi.Cand vine clientul sa ia masina, un angajat se deplaseaza pana la acel "depozit" si aduce masina.
                        Last edited by Crs. Sandel; 29 May 2014, 16:34.

                        Comment


                        • Termenul de livrare pt masini cu dotari in functie de model ambiance laureatte etc este de 3 sapt. Pt masini cu dotari optionale (media-nav pe laureatte , gpl pe orice model , aer conditionat pe model ambiance, etc) este de 6 saptamani cel putin asa am inteles eu de la dealer

                          Comment


                          • Saptamana viitoare sunt programat sa ridic masina de la dealer(Acces 1.2 16v).
                            Pot sa ma inscriu pentru revizie la orice dealer autorizat? Ms.

                            Comment


                            • Da. la orice dealer Dacia!
                              cat timp ai asteptat masina de la plata avansului pana la livrare?
                              Keep walking...

                              Comment


                              • o saptamana si ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google