Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nightboy, spuneai ca 1.2 16v este submotorizata, acum ce faci cumperi 1.2 16 v si pe gaz ?

    Comment


    • credeti ca onoreaza intai comenzile la export? am comandat in februarie si am termen estimativ in iulie.

      Comment


      • Il foloseste tata, nu eu.

        Comment


        • Nightboy, sa-l folositi cu placere si multi km fara incidente !

          Comment


          • Nightboy te rog sa pui cateva poze si impresii pentru loganul pe GPL pe topicul "Logan II 1.2 16v Pe GPL, Impresii" cand o sa-l ai in fata.
            Ma intereseaza la motor cum este instalat GPL-ul, ce tip de instalatie folosesc ei acum si cum este pus butonul de comanda GPL la bord.
            In plus, dupa ce va face mai multi km tatal tau sa ne spui cum se comporta la drum cu AC si ceva date despre consum.

            Si eu am comandat unul pe GPL dar il astept pe la mijlocul lui Mai.

            Numai bine.

            Comment


            • Originally posted by nightboy View Post
              Il foloseste tata, nu eu.
              Ok, m-am linistit. Multi km fara probleme si gaz ieftin.

              Comment


              • Farsa de 1 aprilie, baieti. Sper ca nu v-ati suparat

                Comment


                • da te-am lasat sa vorbesti ca nua iesit gram de logan GPLdin uzina ) ..
                  Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                  Comment


                  • Am dat azi comanda de logan 2, 0.9Tce, laureate, rosu metalizat, navigatie si pack securite la meridian sud si mi-a spus ca termenul de livrare e undeva pe 10 mai. Mi-au dat alarma si covorasele gratuit, dar trebuie sa platesc 40 de euro pentru pachetul legislativ. Per total m-a costat 10840 euro. Sper totusi sa vina masina in termen ca m-am saturat sa merg de 3 zile pe jos...
                    Last edited by massimiliano; 18 April 2013, 10:53.

                    Comment


                    • Sa inteleg ca daca nu cumperi de la ei pachetul legislativ, ar fi in stare sa nu iti vanda masina?

                      Comment


                      • N-am intrebat, pur si simplu mi-a impus sa cumpar pachetul legislativ. Pentru 40 de euro nu am pus problema asta.

                        Comment


                        • Am intrebat eu. NU poti ridica masina fara pachetul legislativ. Si NU poti sa il iei decat de la ei. Scurt.

                          Comment


                          • Asteptam sa te vedem la intruniri.
                            Sau cam plictisit baietii de culoare argintie.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pachetul legislativ este inclus automat la comanda masinii , daca va uitati pe afisetele de pret se specifica ...
                              Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                              Comment


                              • Iti da pretul masinii si dupa se specifica ca mai trebuie platite numerele provizorii si trusa medicala.
                                Last edited by stoicanu; 21 April 2013, 21:03.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google