Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Era im parcul auto la 5km distantza si tot a durat 3 zila sa vina de acolo.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by stoicanu View Post
      Eu nu am avut si in 3 zile a fost la mine
      Pentru că tu ai ales un model existent deja în stocul dealer-ului.

      Comment


      • nu vreau sa va sperii dar vedeti,poate ati mai vazut
        Так вот выглядит "ручная сборка" по русски!

        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        sau asa testeza ei masinile?
        „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

        Comment


        • Ambele filme sunt din Rusia, primul fabrică Renault(reglează ușile), al doilea Lada (Kalina).
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Nu mi se pare absolut nimic anormal, in fabrica si eu as face asa ceva daca scrie in fisa postului, in service, angajat la patron (asa pare la al doilea film - masina in reparatie), muncesti dupa felul cum esti platit si situatia intalnita.... La multi ani!
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Noul duster SUV cu 7 locuri:
              Tot mai multe zvonuri venite din partea inginerilor francezi incep sa fie confirmate. Printre ele si acela conform caruia, marca romaneasca Dacia va lansa pe piata la finele acestui an un SUV cu 7 locuri. Masina ar urma sa-si faca debutul la Salonul Auto de la Paris din aceasta tomana si se va pune in vanzare in 2016. Numele acestui nou vehicul pentru familie ar urma sa fie Duster 7 sau Duster L, scrie 4tuning.ro.

              Comment


              • Vezi sa nu.
                Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                Comment


                • Ai sa vezi ca da.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Dar in 2016


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by stoicanu; 7 January 2015, 18:25. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • Bullshit si pun pariu ca e asa. Abia au scos "espaceul" nou care e crossover, nu au de ce sa faca si o versiune de 7 locuri ieftina cand au lodgy nevandut.
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • Dacia a vandut anul trecut 511000 de masini.

                      Vânzarile Dacia au crescut cu 19% anul trecut, la 511.000 de autovehicule, principala piata fiind în continuare Franta, cu aproape 105.893 de unitati, în timp ce în România livrarile au avansat tot cu 19%, la 29.625 de unitati, echivalentul unei cote de piata de 31,2%, potrivit Mediafax.

                      Comment


                      • Si mai bine de 350 000 din ele sunt de la Pitesti.
                        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                        Comment


                        • ala e un ds3 care a lovit un duster din spate si s-a infiltrat in portbagaj.

                          Comment


                          • Salutare tuturor,
                            Am comandat si platit avansul pe data de 28 ianuarie si am primit un termen de 6 saptamani, o fi mult putin, nu stiu.
                            Modelul este Noul MCV laureate de 90cp diesel, cu pack securite' si medianav full europa + cotiera. Culoarea beige cedre

                            Comment


                            • @alex2_ar: Să fie într-un ceas bun!

                              Comment


                              • Originally posted by alex2_ar View Post
                                Salutare tuturor,
                                Am comandat si platit avansul pe data de 28 ianuarie si am primit un termen de 6 saptamani, o fi mult putin, nu stiu.
                                Modelul este Noul MCV laureate de 90cp diesel, cu pack securite' si medianav full europa + cotiera. Culoarea beige cedre
                                Sa te poarte sanatos si fara evenimente .faina culoarea.imi place foarte mult .vei fi foarte incantat de masinuta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google