Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai incercat la mai multe reprezentante? eu am primit termen de 1 saptamana...respectiv 2,5 luni!
    Keep walking...

    Comment


    • da ..dar toti au zis ca cele cu GPL vin cu " intarziere " aveau pe stoc ambience ..dar nu culoarea dorita de mine si cu GPL ...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by mihaimmn View Post
        comanda in data de 17 iulie 2014 .. logan 1.2 + GPL / Ambiance , culoare beige cendre .. termen de livrare 17 - 22 octombrie 2014 ..desi initial termenul a fost 17 septembrie ....
        Tine cont ca o luna a fost pauza la uzina Dacia,dar oricum e mult pana in octombrie.Eu am comandat la sfarsitul lui iunie si masina ar trebui sa ajunga saptamana viitoare,ce i drept nu e pe gpl..
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Probabil ai comandat TCe care se exportă în draci, de aici termenul lung de livrare.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Da TCe,dar si culoarea a fost de vina..cica..beige..Daca alegeam altceva venea mai devreme.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Romanii prefera 1.2 ca este mai ieftin , iar pt export e bine vandut tce pt ca isi permit

              Comment


              • Originally posted by micutzu666 View Post
                Da TCe,dar si culoarea a fost de vina..cica..beige..Daca alegeam altceva venea mai devreme.
                Depinde si de culoare, anu trecut o colega de munca la sf lui iulie a comandat un sandero 1.2 laureat rosu si eu am comandat la 15 septembrie sandero 1.2 laureat beige. Ambele masini au fost livrate la 1 noiembrie.

                Comment


                • Cel mai mult conteaza culoarea ca se vopsesc pe loturi dupa care urmeaza alte optiuni

                  Comment


                  • Saptamana asta ar trebui sa ajunga si a mea..Am platit restul de bani 38500 ron.
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Mi-a ajuns şi mie ieri maşinuţa. Logan 1.2 16V, Ambiance, alb. Achitat avans pe 30 septembrie. M-a anunţat că durează ceva, pentru că modelul ăsta nu e prea vândut, aşa că n-a fost posibilitatea să găsească unul a cărui comandă nu a mai fost dusă la sfârşit.

                      Mi-au mai spus la reprezentanţă că la modelele Acces şi Laureate se mişcă mai repede treaba, fiind cele mai populare.

                      Comment


                      • Sa o stapanesti sanatos! La mine a durat 45 de zile din momentul achitariu avansului, deci nu e mare diferenta la timpul de asteptare.

                        Comment


                        • ...hmmm ," Ambiansul " l-am comandat pe 5 mai si l-am primit pe 19 iunie , cu o mica intarziere (asa mi s-a spus) datorita doleantelor mele in ce priveste bancheta rabatabila si proiectoarele ceata
                          ...exact o luna si jumatate , banuiesc ca este termenul "general" de asteptare .

                          Comment


                          • Si aris86 a avut doleante.
                            Eu am am avut si in 3 zile a fost la mine
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu am luat sandero laureate.

                              Comment


                              • @ stoicanu

                                ...sa nu uitam ca voi sunteti mai aproape de... "Meca"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google