Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    Greșit, pui pe mașină ce îți permite nivelul de echipare, la Plus(Ambiance+AC și proiectoare?) nu poți pune nimic în plus.

    Bancheta cu spătar fracționabil și rabatabil era standard la Laureate din 2012 până în 2013 apoi e doar pe bani.

    asa stiu si eu ca nu poti adauga nimic gen pack securite/look...Cica ar fi un model standard facut pentru rabla (dacia plus) si nu se incurca cu optionale ca vor sa vanda mult si alfel s-ar decala mult termenele de livrare.. Cica si la culoare nu poti alege nimic, toate fiind culoarea alb.
    Totusi pe site nu e nimic descris si astea le stiu de la cineva ce a intrebat la un dealer...

    Comment


    • Cred ca el se referea la orice nivel de echipare... nu special la logan plus...

      Comment


      • Originally posted by danutz89 View Post
        Cred ca el se referea la orice nivel de echipare... nu special la logan plus...

        Nu, ma refeream la Logan Plus, chiar am specificat ca ma intereseaza programul rabla, iar logan plus este oferta pentru rabla.
        Descoperă promoțiile Dacia din această lună. Vezi ce modele sunt disponibile!

        Comment


        • Eu am comandat in Oradea (Auto Bara), si am putut sa comand culoare metalizata(gris comet) si bancheta rabatabila spate.

          Comment


          • Pai nu ai specificat ca de logan plus e vb... ca programu rabla este pt toat gama Dacia, poi lua orice model dacia prin programul asta...

            Comment


            • Am fost azi la AMG. Am uitat sa intreb daca logan+ are oglinzi electrice, eu parca asa am vazut pe o reclama. Nu se cumuleaza alte reduceri la logan+, este considerata deja oferta, la 6300 cu AC prin rabla. Programul ar incepe pe 16 si dureaza cca. 8 zile pana iei masina.

              via Tapatalk

              Comment


              • Nu are oglinzi electrice!
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Un nene a intrebat inaintea mea de culoare care se plateste in plus. La alte optionale nu m-am gandit sa intreb ca nu am maruntis sa mai adaug si altceva.

                  via Tapatalk

                  Comment


                  • Nu are oglinzi electrice



                    Asa arata un logan plus

                    Comment


                    • Doar din pozele de mai sus:
                      - are senzor de temperatură exterioară = se poate activa temperatura pe TdB
                      - are display mare la TdB = se poate activa CB
                      - Are ambreiaj cu comandă hidraulică deși e motor 1,2 16v
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • @t0rquemada: Pierd garantia daca activez CB? (trebuie schimbat chip-ul? )

                        Comment


                        • Originally posted by ciprs View Post
                          Nu are oglinzi electrice...
                          In anuntul pe care l-ai pus aici este mentionat "Oglinzi retrovizoare ajustabile electric".
                          Pe mine ma incanta sa fie incalzite. Eu vazusem intr-o reclama la Logan Plus ca ar avea (am si zis: "are exact ce am si eu pe asta, ba chiar are in plus ABS si casetofonul ala..."). Nu m-am gandit sa-l intreb, ca eu imi aminteam de reclama aia. Nici ce alte optiuni pot adauga n-am intrebat. Din ce am inteles eu culoarea se poate alege cu 290E in plus.

                          Comment


                          • Originally posted by Fanez View Post
                            In anuntul pe care l-ai pus aici este mentionat "Oglinzi retrovizoare ajustabile electric".
                            E greseala..uita-te la poze.

                            Comment


                            • Asa e. N-are. M-am uitat acum pe oferta luata de la reprezentanta si scrie ca optionale sunt doar vopseaua si bancheta rabatabila. 290E respectiv 95E.

                              Comment


                              • Originally posted by danutz89 View Post
                                Pai nu ai specificat ca de logan plus e vb... ca programu rabla este pt toat gama Dacia, poi lua orice model dacia prin programul asta...
                                Ai dreptate, dar nu poti lua de ex versiunea laureate ci numai logan/mcv/sandero plus. Pentru duster, lodgy, docker au numai versiunile acces la rabla adica niste modele fara aer condiționat, cele mai minimaliste.

                                Originally posted by Fanez View Post
                                Asa e. N-are. M-am uitat acum pe oferta luata de la reprezentanta si scrie ca optionale sunt doar vopseaua si bancheta rabatabila. 290E respectiv 95E.
                                Mersi! Probabil la mcv e standard bancheta rabatabila avand in vedere ca e o mie de euro in plus.
                                Last edited by cristiane; 8 June 2016, 17:26. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google